fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Nowość! Winter Camp – wyjątkowy wyjazd tylko dla młodzieży 13-17 lat

Skąd pomysł na Winter Camp? Wiele starszych Uczestników podczas obozów zgłaszała, że chciałaby pojechać na wyjazd tylko dla młodzieży. Uwagi i sugestie naszych Uczestników wyjazdów są niezwykle ważne i przy tworzeniu ofert bierzemy je pod uwagę. Tak w tym roku w ofercie pojawiła się istna gratka dla najstarszych Uczestników– Winter Camp.

Na ten wyjazd wybraliśmy też nowy Ośrodek, który przypadnie do gustów najbardziej wymagających. Obóz ten odbędzie się w Poroninie w Ośrodku Limba. Wysoki standard ośrodka, kryty basen z jacuzzi, sale dyskotekowe i warsztatowe a do tego cudowne widoki na Tatry!

Program wyjazdu został przygotowany tak, aby młodzież z jednej strony wyszalała się na stoku ale też miała możliwość naładować baterię na drugą połowę roku szkolnego. W programie wyjazdu oprócz jazdy na nartach/desce (do wyboru) nie zabraknie relaksu w basenie i jaccuzi, a także ciekawych warsztatów dla młodzieży oraz wielu zabaw i aktywności integracyjnych: dyskoteki, wyjścia, zabawy itp.

Winter Camp to idealny wyjazd dla najstarszych, chcących zarówno aktywnie spędzić czas na stoku, ale też, co najważniejsze, odpocząć w gronie nowych i starych przyjaciół!

Zapraszamy do sprawdzenia szczegółowej oferty wyjazdu:

SPRAWDŹ

PS Tylko do soboty 30.09 – Winter Camp aż 250zł taniej.

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ