fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

ASYSTENT/KA BIURA

Rodzaj pracy: stała

Umowa: Umowa o pracę

Miejsce pracy: Gliwice

Jeżeli:

  • Jesteś osobą świetnie zorganizowaną i lubisz porządek
  • Odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązków
  • Cechuje Cię samodzielność, skrupulatność i dotrzymywanie terminów
  • Posługujesz się poprawną polszczyzną
  • Nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu
  • W realizowane zadania angażujesz się na 110%
  • Szukasz rozwiązań, a nie problemów
  • Masz pozytywne nastawienie i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Prowadzisz zdrowy tryb życia i masz postawę proekologiczną
  • Znasz dobrze pakiet MS Office (szczególnie Excel)
  • Masz wykształcenie wyższe i prawo jazdy kat. B
  • Posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Możemy Ci zaoferować:

  • Pracę z ludźmi z pasją, w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 12-letnim doświadczeniem
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia nowych kompetencji, rozwoju i awansu
  • Innowacyjny i wartościowy produkt wspierający edukację oraz rozwój dzieci i młodzieży
  • Profesjonalne szkolenia

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
  • Współpraca z kontrahentami i dostawcami usług
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów, ich poprawności i kompletności
  • Realizacja zadań administracyjno-biurowych
  • Tworzenie zestawień, raportów, analiz, prezentacji
  • Samodzielne redagowanie pism i dbanie o właściwą formę dokumentów
  • Organizacja spotkań i profesjonalna obsługa gości
  • Wsparcie asystenckie Zarządu i Zespołu Fabryki Naukowców
  • Zakupy biurowe
  • Realizacja zadań ad hoc i gaszenie „pożarów”

Brzmi interesująco? Świetnie! Właśnie na Ciebie czekamy!

Wyślij nam swoje zgłoszenie na adres praca@fabrykanaukowcow.pl lub wypełnij poniższy formularz!

Do zobaczenia!

Aplikacja

Akceptowalne formaty plików: pdf, doc, docx, png, jpg, jpeg
Pola oznaczone znakiem są obowiązkowe.
Powered by BreezingForms