Zadzwoń: tel. 604 339 781

Archeologiczne Urodziny

Archeologiczne Urodziny
(dla dzieci w wieku 5-13 lat)

Na czas Urodzin zamienimy się w Archeologów i będziemy podążać śladami dinozaurów. Znaleźliśmy głęboko ukryty w ziemi drogocenny okaz dinozaura, przenosimy się do laboratorium i tam zanim poddamy go badaniu, tworzymy jego odlew, aby okaz nie uległ zniszczeniu- tak jak to robią archeolodzy!

Czytaj więcej: Archeologiczne Urodziny

Tęczowe Urodziny

Tęczowe Urodziny - robimy tęczę!
(dla dzieci w wieku 5-13 lat)

Słyszeliście kiedyś, co się znajduje na końcu tęczy? Garnek złota? Krasnoludki? U nas na końcu jak i początku tęczy jest świetna zabawa! Podczas Urodzin zamienimy się w Naukowców badających zjawisko tęczy, następnie samodzielnie w probówce wytworzymy tęczę! Tęcza w probówce? Tak to możliwe!

Czytaj więcej: Tęczowe Urodziny

Polimerowe Urodziny - Robak

Polimerowe Urodziny – tworzymy robaka!
(dla dzieci w wieku 5-13 lat)

Polimery mają wszechstronne zastosowanie, ale czy można z nich zrobić robaka? Można! I to z substancji używanych w produkcji żywności. Podczas warsztatów urodzinowych każde z dzieci w iście magicznym stylu w miseczce utworzy z polimerów kolorowego robaka! Nie ma nic fajniejszego niż nauka poprzez zabawę!

Czytaj więcej: Polimerowe Urodziny - Robak

Urodziny z Robotami (5-8 lat)

Urodziny z Robotami
(dla dzieci w wieku 5-8 lat)

Podczas imprezy urodzinowej dzieci udają się w fascynujący świat klocków Lego, robotów i nauki. W pierwszej części zajęć budują konstrukcje robota ze specjalnych klocków Lego, następnie dzięki wgranemu programowi mogą bawić się "ożywionymi" konstrukcjami np. krokodylkiem kłapiącym paszczą.

Czytaj więcej: Urodziny z Robotami (5-8 lat)

Śnieżne Urodziny

Śnieżne Urodziny- nie tylko zimą!
(dla dzieci w wieku 5-8 lat)

Na dworze upał doskwiera, a my marzymy o chwili ochłodzenia i zabawach na śniegu… Czy możemy bawić się śniegiem cały rok, bez wyjazdów w dalekie kraje? Nic trudnego dla naszych Młodych Naukowców! Podczas zabawy Urodzinowej każdy z Uczestników stworzy w laboratorium sztuczny śnieg!

Czytaj więcej: Śnieżne Urodziny

Urodziny z Robotami (9-13 lat)

Urodziny z Robotami
(dla dzieci w wieku 9-13 lat)

Urodziny z robotami to świetna zabawa połączona z elementami nauki. Dzieci budują roboty ze specjalnych zestawów Lego Mindstorms, łącząc klocki z czujnikami elektronicznymi. Po samodzielnym zaprogramowaniu uczestnicy przyjęcia mogą bawić się "ożywionymi" konstrukcjami.

Czytaj więcej: Urodziny z Robotami (9-13 lat)

Zapraszamy na lekcję pokazową!

Już dziś umów się na lekcję pokazową w Fabryce Naukowców! Lekcja pokazowa jest bezpłatna - przyjdź i przekonaj się, czy nasze zajęcia spodobają się Tobie i Twojemu dziecku.

Budujemy roboty Lego

Zapisy

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ