fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Urodziny w Fabryce Naukowców!

Urodziny z Fabryką Naukowców Już niedługo Urodziny Twojego dziecka? Szukasz oryginalnego pomysłu na niezapomnianą, pełną wrażeń imprezę urodzinową? Chcesz by dzieci spędziły czas atrakcyjnie i twórczo, a Twoje dziecko uwielbia klocki Lego, komputery lub eksperymenty?

Wybierz Warsztaty urodzinowe w Fabryce Naukowców w Gliwicach lub dowolnym miejscu, wskazanym przez Państwa!

Każda impreza urodzinowa trwa 2 lub 3 godziny (zależy od tematyki warsztatów). Proponowane warsztaty: Robotyka Lego, Programowanie, Doświadczenia chemiczne. W celu organizacji urodzin udostępniamy dwie sale, jedna na warsztaty, druga (z urodzinowymi dekoracjami) na poczęstunek.

Wybierz najlepszy motyw Urodzin dla swojego dziecka i zapoznaj się ze szczegółami:

Urodziny – Kule do kąpieli

Urodziny – Kule do kąpieli

Urodziny - Kolorowe i pachnące kule do kąpieli!
(dla dzieci w wieku 5 – 13 lat)

Wanna pełna bąbelków to marzenie każdego dziecka! Kolorowe, pachnące bomby do wody wprowadzają element zabawy i uatrakcyjniają wieczorną kąpiel. A warsztaty urodzinowe w fantastycznej atmosferze, wśród pięknych zapachów i kolorów na długo pozostaną w pamięci dzieci.

Podczas warsztatów każde dziecko samodzielnie przygotuje musujące kule kąpielowe do domowego Spa. Aromatyczne, kolorowe, wzbogacone suszonymi kwiatami i naturalnymi dodatkami. Wyłącznie z bezpiecznych produktów spożywczych!

Zapraszamy dzieci na wyjątkowe, kolorowe i pachnące urodzinki z tworzenia kul do kąpieli.

Czytaj więcej: Urodziny – Kule do kąpieli

Urodziny z Mydełkami

Urodziny z Mydełkami

Urodziny - Kolorowe i pachnące mydełka!
(dla dzieci w wieku 5 – 13 lat)

Wszyscy lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami i zapachami. A jeżeli te przedmioty możemy wykonać samodzielnie, są praktyczne a później jeszcze długo nam towarzyszą? Czujemy ogromną satysfakcję i rozpiera nas duma 😊

Zapraszamy dzieci na wyjątkowe, kolorowe i pachnące Warsztaty Urodzinowe, podczas których własnoręcznie wykonają wyjątkowe i niepowtarzalne mydełka.

Podczas warsztatów każde dziecko samodzielnie wykona kilka sztuk niepowtarzalnych mydełek o wybranych zapachach, kolorach i kształtach. Wszystkie wykonane mydełka, dzieci zabierają do domu. Proces ich tworzenia to świetna zabawa, która dostarczy uczestnikom wielu emocji, satysfakcji i będzie cudownym wspomnieniem fantastycznych urodzin 😊

Czytaj więcej: Urodziny z Mydełkami

Urodziny z Robotami (5-7 lat)

Urodziny z Robotami
(dla dzieci w wieku 5-7 lat)

Podczas imprezy urodzinowej dzieci udają się w fascynujący świat klocków Lego, robotów i nauki. W pierwszej części zajęć budują konstrukcje robota ze specjalnych klocków Lego, następnie dzięki wgranemu programowi mogą bawić się "ożywionymi" konstrukcjami np. krokodylkiem kłapiącym paszczą.

Czytaj więcej: Urodziny z Robotami (5-7 lat)

Urodziny z Robotami (8-9 lat)

Urodziny z Robotami
(dla dzieci w wieku 8-9 lat)

Urodziny z robotami to świetna zabawa połączona z elementami nauki. Dzieci na Urodzinach w zespołach 2-3 osobowych zbudują roboty ze specjalnych zestawów Lego Mindstorms EV3, łącząc według instrukcji klocki z elektroniką, aby wprawić w ruch robota, po uprzednim zaprogramowaniu.

Czytaj więcej: Urodziny z Robotami (8-9 lat)

Urodziny z Robotami (10-13 lat)

Urodziny z Robotami
(dla dzieci w wieku 10-13 lat)

Urodziny z robotami to świetna zabawa połączona z elementami nauki. Dzieci budują roboty ze specjalnych zestawów Lego Mindstorms, łącząc klocki z czujnikami elektronicznymi. Po samodzielnym zaprogramowaniu uczestnicy przyjęcia mogą bawić się "ożywionymi" konstrukcjami.

Czytaj więcej: Urodziny z Robotami (10-13 lat)

Archeologiczne Urodziny

Archeologiczne Urodziny
(dla dzieci w wieku 5-13 lat)

Na czas Warsztatów Urodzinowych zamienimy się w Archeologów i będziemy podążać śladami dinozaurów. Znaleźliśmy głęboko ukryty w ziemi drogocenny okaz dinozaura, przenosimy się do laboratorium i tam zanim poddamy go badaniu, tworzymy jego odlew, aby okaz nie uległ zniszczeniu - tak jak to robią archeolodzy!

Czytaj więcej: Archeologiczne Urodziny

Polimerowe Urodziny - Robak

Polimerowe Urodziny – tworzymy robaka!
(dla dzieci w wieku 5-13 lat)

Polimery mają wszechstronne zastosowanie, ale czy można z nich zrobić robaka? Można! I to z substancji używanych w produkcji żywności. Podczas warsztatów urodzinowych każde z dzieci w iście magicznym stylu w miseczce utworzy z polimerów kolorowego robaka! Nie ma nic fajniejszego niż nauka poprzez zabawę!

Czytaj więcej: Polimerowe Urodziny - Robak

Urodziny z Programowaniem Gier

Urodziny z Programowaniem Gier
(dla dzieci w wieku 8-10 lat)

Urodziny z programowaniem to połączenie świetnej zabawy z nauką programowania. Dzieci na Urodzinach w zespołach dwuosobowych zaprogramują specjalną Urodzinową Grę w języku tekstowo - graficznym Scratch 2.0. Kiedy już gra zostanie zaprogramowana oraz przetestowana, zrealizujemy urodzinowy turniej graczy!

Czytaj więcej: Urodziny z Programowaniem Gier

Tęczowe Urodziny

Tęczowe Urodziny - robimy tęczę!
(dla dzieci w wieku 5-13 lat)

Słyszeliście kiedyś, co się znajduje na końcu tęczy? Garnek złota? Krasnoludki? U nas na końcu jak i początku tęczy jest świetna zabawa! Podczas Urodzin zamienimy się w Naukowców badających zjawisko tęczy, następnie samodzielnie w kubku wytworzymy tęczę! Tęcza w kubeczku? Tak to możliwe!

Czytaj więcej: Tęczowe Urodziny

Śnieżne Urodziny

Śnieżne Urodziny- nie tylko zimą!
(dla dzieci w wieku 5-8 lat)

Na dworze upał doskwiera, a my marzymy o chwili ochłodzenia i zabawach na śniegu… Czy możemy bawić się śniegiem cały rok, bez wyjazdów w dalekie kraje? Nic trudnego dla naszych Młodych Naukowców! Podczas zabawy Urodzinowej każdy z Uczestników stworzy w laboratorium sztuczny śnieg!

Czytaj więcej: Śnieżne Urodziny