fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Szanowni Państwo,

dziękujemy, że odwiedziliście naszą stronę. Pragniemy przedstawić Państwu nasze cele i misję oraz zaprosić Państwa do współpracy.

Jesteśmy pasjonatami nauk ścisłych, podróży, ciekawi świata i nowych wyzwań. Z pasji do nauki i pracy z dziećmi w 2010 założyliśmy Fabrykę Naukowców, której ideą jest rozwijanie w dzieciach pasji do nauk ścisłych. Swoją działalność rozpoczęliśmy od prowadzenia stacjonarnych kursów semestralnych i półkolonii z budowy i programowania robotów oraz programowania gier. Z biegiem czasu oraz coraz częściej pojawiającymi się pytaniami od rodziców naszych kursantów, kiedy zabierzemy dzieci gdzieś dalej, zrodził się pomysł organizacji wyjazdów naukowych. Od samego początku spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich rodziców. Jesteśmy uprawnionym organizatorem turystyki dzieci i młodzieży, wpisanym do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 1187.

Obecnie prowadzimy kursy semestralne (robotyka, programowanie, druk 3D), półkolonie, imprezy urodzinowe, wyjazdy naukowe i naukowo -sportowe (zimowiska, kolonie, zielone szkoły), warsztaty i pokazy dla szkół, firm, placówek edukacyjnych, a także eventy.

W trosce o najwyższą jakość i ciągły rozwój, współpracujemy z Politechniką Śląską, Uniwersytetem Śląskim, Wyższą Szkołą Humanitas, samorządem Miasta Gliwice, licznymi szkołami oraz placówkami dydaktycznymi. Jesteśmy firmą edukacyjną, która skupia w swoim zespole doświadczonych nauczycieli i pasjonatów. Trzon zespołu stanowią Instruktorzy, absolwenci Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu Śląskiego, którzy posiadają odpowiednią wiedzę merytoryczną oraz odpowiednie doświadczenie i przygotowanie do pracy z dziećmi. Ponadto, nasz zespół uzupełniają eksperci z różnych dziedzin, min. pedagodzy, psychologowie, socjolodzy, którzy tworzą program i dbają o właściwy przebieg zajęć.

Wiemy, że dzieci szybko się nudzą, dlatego potrzebują z jednej strony bardzo atrakcyjnych zajęć, dopasowanych do ich zainteresowań, a z drugiej sporo różnego rodzaju aktywności, nie tylko naukowych, ale także sportowych i plastycznych. Mając na uwadze, że dzieci są ciekawe świata, kreatywne i wymagające, potrzebują różnorodnych zajęć, cały czas poszerzamy i doskonalimy naszą ofertę.

Jesteśmy chętni i otwarci na współpracę, dołożymy wszelkich starań, by była ona owocna i satysfakcjonująca dla każdej ze stron. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i zaangażowanie w realizowane projekty zapewni Państwu najwyższą jakość i będzie gwarantem długoletniej współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z treściami na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonem: 604 339 781.

Zapraszam do współpracy!

Katarzyna Janus
Właścicielka Fabryki Naukowców