fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

8 powodów dlaczego żeglarstwo to doskonała szkoła życia dla młodzieży

Dla młodzieży, stojącej przed wyzwaniami dorosłości, żeglarstwo może okazać się wyjątkową przygodą, która nie tylko otwiera oczy na piękno przyrody i siłę żywiołów, ale również daje możliwość rozwijania wielu ważnych i przydatnych umiejętności. Jest to niezwykła szkoła, w której młodzi ludzie mogą rozwijać nie tylko umiejętności żeglarskie, ale także kształtować swoją osobowość, charakter i spojrzenie na świat.

CZYTAJ

9 marca – Warsztaty Mydlarskie i Kule do kąpieli

Wszyscy lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami i zapachami. A co jeżeli te przedmioty możemy wykonać samodzielnie i są praktyczne – możemy z nich korzystać lub podarować komuś bliskiemu? Czujemy ogromną satysfakcję i rozpiera nas duma!

Zapraszamy dzieci na wyjątkowe, kolorowe i pachnące Warsztaty, podczas których własnoręcznie wykonają wyjątkowe i niepowtarzalne mydełka i/lub musujące kule do kąpieli.

SPRAWDŹ

Wakacje 2024 – Ruszyły zapisy na Kolonie i Obozy – First Minute -250 zł!

Szukasz pomysłu na wyjątkowe wakacje? Nad morzem czy w górach? Rekreacyjnie, sportowo czy naukowo? Kolonie i Obozy z Fabryką Naukowców to gwarancja fascynującego i niezapomnianego wyjazdu! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy! Rezerwuj i skorzystaj z najniższej ceny! W ramach promocji First Minute wszystkie wyjazdy są tańsze aż o 250 zł! Promocja obowiązuje do 29.02.2024r lub do wyczerpania miejsc! Nie zwlekaj i już dziś zagwarantuj sobie wyjątkowy wyjazd w najniższej cenie!

SPRAWDŹ

Ferie w mieście - Półkolonie Młodych Naukowców w Gliwicach

Szukasz idealnego pomysłu na spędzenie ferii w mieście? Chcesz by dziecko spędziło czas w atmosferze świetnej zabawy, różnych aktywności (kino, muzeum, zabawy na świeżym powietrzu) z elementami fascynującej nauki (robotyka, chemia, programowanie)? Świetnie, wybierz półkolonie Młodych Naukowców!

SPRAWDŹ

Ferie 2024! Ostatnie miejsca - promocja LAST MINUTE -200 zł!

Szukasz pomysłu na ferie? Narty? Snowboard? A może rejs żaglowcem po Morzu Śródziemnym? Nie zwlekaj! Ostatnie miejsca na zimowiska i obozy od 28 stycznia! I wyjątkowa promocja Last Minute aż 200 zł! Promocja dotyczy wszystkich wyjazdów w trakcji ferii zimowych 2024, nie łączy się z innymi zniżkami i obowiązuje tylko do wyczerpania miejsc!

SPRAWDŹ

Rezerwuj ferie zimowe i odbierz specjalny prezent

Tylko do 10 stycznia 2024r specjalna i wyjątkowa promocja! Każda osoba, która w tym czasie zarezerwuje Zimowisko, Obóz lub Rejs w okresie ferii zimowych otrzyma dostęp do wybranego, pełnego kursu programowania lub tworzenia gier online. Każdy kurs to aż 30 fascynujących lekcji do zrealizowania w dowolnym miejscu i czasie!

Czytaj więcej: Rezerwuj ferie zimowe i odbierz specjalny prezent

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ