fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

11 lutego! Dzień Otwarty Fabryki Naukowców w Gliwicach

Twoje dziecko marzy o zbudowaniu robota? Uwielbia klocki Lego? A może chciałoby zaprogramować swoją własną grę?

11 lutego zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatne warsztaty w ramach Dnia Otwartego Fabryki Naukowców.

Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO lub zaprogramować swoją grę.

Czytaj więcej: 11 lutego! Dzień Otwarty Fabryki Naukowców w Gliwicach

Wakacje z pomysłem! Zobacz Katalog Kolonii i Obozów 2023!

Już jest! Najnowszy Katalog „Wakacje 2023” a w nim wyjątkowe propozycje spędzenia letniego wypoczynku! W tym roku przygotowaliśmy mnóstwo nowości oraz aż trzy nowe lokalizacje. W programie mamy wyjazdy rekreacyjne, artystyczne, sportowe (rowery, windsurfing), językowe a także naukowe (robotyka, eksperymenty, programowanie)! A najstarszych obozowiczów zapraszamy na Rejs Żaglowcem Pogoria po Morzu Liguryjskim! Jesteśmy przekonani, że wśród licznych ofert każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie 😊

POBIERZ KATALOG

Fabryka Naukowców gra z WOŚP

Siema! Fabryka Naukowców jak co roku gra razem z WOŚP!! W tym roku przygotowaliśmy na licytację Wasze ulubione kursy robotyki i programowania dla dzieci i młodzieży! Wybierz najlepszy dla siebie kurs i dogodną formę nauki, rozwijaj swoje umiejętności, zdobywaj nową wiedzę i doświadczenie oraz świetnie się baw! Środki przeznaczone na Twoją edukację wpłać na rzecz WOŚP! Zróbmy razem coś dobrego, wygrajmy z sepsą! Licytacje trwają do 8 lutego!

Czytaj więcej: Fabryka Naukowców gra z WOŚP

LAST MINUTE – ostatnie miejsca na zimowiskach aż 200 zł taniej!

Mamy ostatnie miejsca na Zimowiskach i Obozach Zimowych w Pieninach. Wszystkie turnusy aż 200 zł taniej! Zapraszamy na Zimowiska i Obozy Narciarskie, Snowboardowe oraz łączące fascynujące warsztaty (tworzenie gier w Robloxie lub tworzenie aplikacji na komórkę!) z szaleństwem na stoku.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami i obowiązuje do wyczerpania miejsc.
SPRAWDŹ

Dyplom z Państwowej Inspekcji Pracy

Wiele razy podkreślaliśmy, że bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Bezpieczeństwo w szerokim rozumieniu, zarówno bezpieczeństwo uczestników naszych wyjazdów i zajęć, ale także wszystkich kontrahentów oraz oczywiście pracowników i współpracowników. Dlatego jest nam niezmiernie miło pochwalić się kolejnym wyróżnieniem. Tym razem po kontrolach i audytach oraz pozytywnej weryfikacji otrzymaliśmy Dyplom z Państwowej Inspekcji Pracy. Dziękujemy za wyróżnienie i zapewniamy, że zrobimy wszystko by stale poprawiać poziom bezpieczeństwa i warunki pracy.

Zobacz najnowszy Katalog „Ferie 2023”

Już jest! Najnowszy Katalog „Ferie 2023” a w nim wszystko co chcecie wiedzieć o zbliżających się feriach zimowych! Ośrodki, informacje praktyczne, gwarancje bezpieczeństwa i oczywiście wyjątkowe propozycje spędzenia niezapomnianych ferii w Tatrach lub w Pieninach. Zapraszamy do pobrania Katalogu i zapoznania się z wszystkimi propozycjami, a po wersję papierową zapraszamy do naszego biura w Gliwicach. Jesteśmy przekonani, że wśród licznych ofert każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie 😊

POBIERZ KATALOG

22 – 23 października - Lekcje Próbne Kursów Programowania!

Chcesz tworzyć gry, programować i świetnie się bawić? Zastanawiasz się, czy programowanie jest dla Ciebie? Nie wiesz jaki kurs wybrać? Roblox, Scratch, Python, Unity a może tworzenie Aplikacji Mobilnych? Weź udział w bezpłatnych lekcjach próbnych Kursów Programowania – bez wychodzenia z domu i sprawdź czy te zajęcia są dla Ciebie!

ZOBACZ

FERIE 2023 – Promocja FIRST MINUTE

Ruszyły zapisy na Zimowiska i Obozy! W tym roku aż w dwóch różnych lokalizacjach.

Ruszyły zapisy na ferie zimowe! W tym roku zapraszamy Was nie tylko w Tatry, ale też do Niedzicy w Pieninach! Zapraszamy na wyjazdy narciarskie, snowboardowe i narciarsko-naukowe! Poza naszymi bestsellerami, mamy dla Was kilka nowości! Wyjazdy narciarskie połączone z kursem Tworzenie gier w Robloxie, Tworzenia Aplikacji Mobilnych lub Robotyką! I oczywiście cena promocyjna na początek! Tylko do 15 października specjalna zniżka FIRST MINUTE -300,00 PLN!

ZOBACZ

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ