Zadzwoń: tel. 604 339 781

Kursy programowania online

Ucz się programowania bez wychodzenia z domu! Przygotowaliśmy kursy z programowania online, które można zrealizować w dowolnym miejscu, czasie i tempie! Nauka programowania, nieograniczona liczba powtórek, dożywotni dostęp do platformy, indywidualne wsparcie Instruktora, quizy, certyfikat ukończenia kursu, to tylko niektóre korzyści z kursów online. Chcesz sprawdzić, czy Kurs spełnia Twoje oczekiwania? Wypróbuj bezpłatną wersję demo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Laboratorium - codziennie o 11:00

Nasz szalony naukowiec, znany też jako Pan Filip, wybrał różne, ciekawe eksperymenty, które można wykonać w domu, samodzielnie lub z pomocą osoby dorosłej! Codziennie o godz. 11:00, będziemy zamieszczać na naszym facebooku SPRAWDŹ i youtubie SPRAWDŹ nowy film z eksperymentami wraz oczywiście z wyjaśnieniem zjawisk fizycznych, omówieniem reakcji chemicznych, które można w danym eksperymencie zaobserwować. Zapraszamy do oglądania!

Pomoc dla szpitali - przyłbice dla medyków

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest jednym z elementów strategii Fabryki Naukowców, dlatego też mając na uwadze dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo nasze i innych osób, zaangażowaliśmy dostępne nam narzędzia i zasoby i rozpoczęliśmy produkcję przyłbic ochronnych dla medyków. Za pomocą technologii druku 3D produkujemy te niezwykle potrzebne środki ochrony osobistej i przekazujemy bezpłatnie służbom medycznym!

Korepetycje online

Potrzebujesz pomocy przy realizacji podstawy programowej? Obawiasz się zaległości i natłoku materiału po powrocie do szkoły? Może zadania, które zlecają nauczyciele dotyczą tematów, które nie zostały jeszcze omówione? W odpowiedzi na obecną sytuacje proponujemy korepetycje online!

Nasi instruktorzy za pośrednictwem najpopularniejszych komunikatorów internetowych spotkają się z Wami w Waszych domach i pomogą zrealizować zadany materiał.

CZYTAJ

Światowy Dzień Zespołu Downa

21 marca poza Dniem Wiosny, obchodzony jest także Światowy Dzień Zespołu Downa. Na znak solidarności z wyjątkowymi osobami z dodatkowym chromosomem, ubiera się dwie różnokolorowe skarpetki. Zespół Fabryki Naukowców jak co roku wziął udział w akcji (w tym roku zdalnie).

Organizacja pracy biura

Pragniemy poinformować, że ze względu na obecną sytuację, w trosce o Wasze i naszych Pracowników bezpieczeństwo, biuro w Gliwicach będzie nieczynne do odwołania. Będziemy pełnić dyżury pod telefonem i mailem, tak więc możecie się z nami skontaktować w standardowych godzinach pracy tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 18:00.

Pozdrawiamy oraz życzymy wszystkim dużo zdrowia!

Oświadczenie w sprawie zajęć w związku z koronawirusem

Drodzy Rodzice!

W związku z decyzją Rządu, o zamknięciu placówek oświatowych od 16 marca na okres dwóch tygodni, mając przede wszystkim na uwadze bezpieczeństwo naszych Kursantów, przesuwamy zajęcia odbywające się w ramach kursów semestralnych o dwa tygodnie. Zajęcia do końca tygodnia (tj. 11- 14 marca 2020) odbędą się zgodnie z harmonogramem, natomiast zajęcia w terminie od 16 do 28 marca 2020r. nie odbędą się (Kurs przedłuży się o 2 tygodnie).

Czytaj więcej: Oświadczenie w sprawie zajęć w związku z koronawirusem

Dni Otwarte - Luty 2020 - Videorelacja

Dziękujemy za liczny udział w Dniach Otwartych i wspólne budowanie i programowanie robotów. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wydarzenia i do udziału w kursach semestralnych Akademii Młodych Naukowców. Nowe grupy startują na początku marca 2020r. Szczegółowe informacje i zapisy: SPRAWDŹ

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ