Dni Otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach!

W dniach 24 lutego (niedziela) i 2 marca (sobota) 2019 roku zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-13 lat na dni otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach. Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO lub zaprogramować swoją pierwszą grę.

Czytaj więcej: Dni Otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach!

Dzień Otwarty Fabryki Naukowców w Katowicach!

W dniu 3 marca (niedziela) 2019 roku zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-13 lat do nowej placówki Fabryki Naukowców w Katowicach (ul. Pułaskiego 25). Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO lub zaprogramować swoją pierwszą grę.

Czytaj więcej: Dzień Otwarty Fabryki Naukowców w Katowicach!

Zimowisko Narciarsko - Naukowe - dodatkowe miejsca!

W związku z dużym zainteresowaniem Zimowiskiem Narciarsko - Naukowym, udało nam się zwiększyć liczbę miejsc, tym samym wznawiamy możliwość zapisu! Zimowisko jest połączeniem warsztatów naukowych (robotyka, chemia, programowanie) oraz szaleństwa na stoku Małe Ciche!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZAPISY

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Siema! Jak co roku, wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Przekazaliśmy na licytację udział w naszym Zimowisku! W zeszłym roku Zimowisko poszło za 1 500,00 zł! W tym roku zbieramy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Wylicytowany Voucher pokrywa wszystkie koszty związane z Zimowiskiem, a wylicytowana kwota w całości jest przekazana na rzecz WOŚP. Zapraszamy do licytowania! SPRAWDŹ

Cena wywoławcza: 500 zł ❤ ❤ ❤

Ferie Zimowe 2019!

Drodzy Rodzice, w tym roku w okresie ferii zimowych organizujemy Zimowisko naukowe na Podhalu, w obu tygodniach ferii, na które zapraszamy dzieci już od 7 roku życia - więcej informacji. Półkolonii w trakcie ferii nie będziemy organizować. Półkolonie naukowe w dotychczasowej formie odbędą się w okresie wakacji. Dokładne terminy i lokalizacje przedstawimy Państwu do końca lutego 2019 r. Wszystkie osoby, które planowały udział w półkoloniach najmocniej przepraszamy za kłopot i zachęcamy do rozważenia wyjazdu na Zimowisko - SPRAWDŹ. Pozdrawiamy serdecznie!

Sanki i… roboty. Niezwykłe zimowisko z Fabryką Naukowców

Zapraszamy do lektury artykułu o naszym Zimowisku na łamach portalu Dzisiaj w Gliwicach. "Zbudowanie i zaprogramowanie własnego robota, stworzenie gry komputerowej, albo wcielenie się w detektywa i wykonywanie szalonych eksperymentów to dziecięce marzenia, które mogą się spełnić już w najbliższe ferie zimowe podczas Zimowiska Młodych Naukowców przygotowanego przez Fabrykę Naukowców". czytaj więcej

Nowa lokalizacja w Katowicach!

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że od marca 2019 roku część kursów semestralnych w Katowicach zostanie przeniesiona do nowej lokalizacji - "Budynku P" Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Pułaskiego 25. Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja spodoba się Państwu (wyremontowane sale, poczekalnia, oraz bezpłatne miejsca parkingowe). Zapraszamy już dziś na Dni Otwarte, które odbędą się 9-10 lutego 2019 roku.