Zadzwoń: tel. 604 339 781

WAKACJE 2020 - Promocja FIRST MINUTE

Ruszyły zapisy na wakacyjne wojaże! W tym roku przygotowaliśmy dla Was 10 różnych tematycznie wyjazdów do 3 lokalizacji (w tym Morze Bałtyckie i Bieszczady)! W programie m.in. kolonie i obozy językowe, rowerowe, naukowe, turystyczne, detektywistyczne a także obóz dla klimatu! Wszystkie wyjazdy w promocji FIRST MINUTE w super cenie (-300,00 zł) tylko do 15 lutego!

SPRAWDŹ

Promocja LAST MINUTE na Zimowiska!

Zaledwie dni dzielą nas do wyjazdu na Ferie 2020! Kto jeszcze nie ma planów? Zostały nam ostatnie miejsca na Zimowiskach, więc przygotowaliśmy specjalną ofertę LAST MINUTE i zniżkę 100,00 PLN na udział w Zimowisku! KOD RABATOWY: LASTMINUTE. Zniżki obowiązują na: Zimowisko Młodych Naukowców SPRAWDŹ, Zimowisko Narciarsko - Naukowe SPRAWDŹ oraz Obóz Narciarsko - Naukowy SPRAWDŹ.

Zapraszamy!

Dni Otwarte Fabryki Naukowców!

W dniach 15-16 lutego zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-13 lat do Fabryki Naukowców w Gliwicach. Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO lub zaprogramować swoją pierwszą grę. Rodziców w tym czasie zapraszamy na spotkanie przy kawie, podczas którego przedstawimy program kursów semestralnych, opowiemy co dokładnie robią dzieci na zajęciach, czego się uczą oraz jakie umiejętności zdobywają i rozwijają podczas zajęć.

Czytaj więcej: Dni Otwarte Fabryki Naukowców!

Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!

Niedługo Święta i czas prezentów 😊 Szukasz pomysłu na prezent? Twoje dziecko już wszystko ma, a Ty nie chcesz kupować kolejnego sezonowego gadżetu? Chcesz by prezent był czymś wyjątkowym, czego dziecko nie rzuci po kilku dniach w kąt, tylko będzie wspominać przez lata?

Zainwestuj w dziecko i podaruj mu niesamowity wyjazd na Zimowisko!

Czytaj więcej: Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!

Mikołaj w Fabryce Naukowców 2019

W weekend 7-8 grudnia zapraszamy dzieci od 5 lat na spotkanie z Mikołajem. Przygotowaliśmy sporo atrakcji! Warsztat chemiczny - Jak zrobić sztuczny śnieg z polimerów? Ile śniegu zmieści bombka? Na te pytania odpowiedzą nasi Uczestnicy, a wiedzę wykorzystają do stworzenia niebanalnej ozdoby świątecznej – bombki ze śniegiem! Po Warsztatach odbędzie się spotkanie z Mikołajem, wręczenie prezentów i słodkich upominków oraz konkurs z nagrodami!

Czytaj więcej: Mikołaj w Fabryce Naukowców 2019

Zimowisko bez nart, czyli Młodzi Naukowcy w Prudniku!

Szukasz atrakcyjnego sposobu na spędzenie ferii zimowych? Lubisz poznawać nowe miejsca, zdobywać różne doświadczenia i zawierać nowe przyjaźnie? Wyjedź z nami na Zimowisko Młodych Naukowców. Zimowisko w fenomenalny sposób łączy naukę z zabawą i aktywnością na świeżym powietrzu. Podejście kadry do dzieci oraz bogaty program sprawiają, że wracają one do domów wypoczęte, radosne, ale także spragnione dalszego rozwoju. Nasze wyjazdy są spójne z misją, czyli rozwijają pasję do nauk ścisłych w młodych ludziach, równocześnie dostarczając im wielu wrażeń i wyjątkowych wspomnień właściwych dla okresu wypoczynku z rówieśnikami.

Czytaj więcej: Zimowisko bez nart, czyli Młodzi Naukowcy w Prudniku!

Półkolonie w kompletnie nowej odsłonie!

Skoro mamy tylko dwa tygodnie ferii i ciężko wybrać, co jest najfajniejsze, połączyliśmy przeróżne warsztaty i atrakcje i stworzyliśmy wyjątkowe półkolonie: Młody Naukowiec!

Półkolonie łączą różne warsztaty naukowe (robotyka, programowanie gier i animacji, chemia), kreatywne gry i zabawy (również w terenie!) z inspirującymi i ciekawym atrakcjami (kino, muzeum, bouldering). Serdecznie zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystko co musisz wiedzieć o Zimowiskach Fabryki Naukowców

Jak wiele atrakcji można zmieścić w 8 dniach ferii? Zimowisko z nartami czy bez? Dla kogo są Zimowiska? Czym się różni Obóz Narciarsko - Naukowy od Zimowiska Narciarsko - Naukowego? Zimowiska tematyczne, czyli co można robić w ferie w Prudniku? Ile kosztują zimowiska i jak się zapisać? Na te i inne pytania odpowiadamy w krótkim przewodniku po Zimowiskach na Ferie 2020. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej: Wszystko co musisz wiedzieć o Zimowiskach Fabryki Naukowców

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ