fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

LAST MINUTE Kolonie i Obozy już od 1590 zł!

Mamy ostatnie miejsca na Koloniach i Obozach startujących już 26 czerwca! Zapraszamy na Moje Pierwsze Kolonie oraz Kolonie Rekreacyjno-Sportowe do Prudnika oraz na Kolonie Młodych Detektywów, Kolonie i Obozy Windsurfingowe oraz Obozy Rekreacyjne nad polskim morzem.

W celu uzyskania zniżki 200 zł wystarczy tylko wpisać kod rabatowy LASTMINUTE. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i obowiązuje do wyczerpania miejsc. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi tematami i terminami kolonii SPRAWDŹ.

Kolonie i Obozy - Spotkania organizacyjne dla Rodziców

Spotkanie organizacyjne dla Rodziców odbędzie się 8 czerwca (środa) o godz. 18:00 online (za pomocą aplikacji zoom). Spotkanie dla Rodziców dzieci, które jadą na Moje Pierwsze Kolonie odbędzie się 9 czerwca (czwartek) o godz. 18:00. Podczas spotkania omówimy najważniejsze elementy programu, kwestie związane z bezpieczeństwem, sprawy organizacyjne oraz odpowiemy na Państwa pytania. Udział w spotkaniu jest nieobowiązkowy. Link do spotkania zostanie wysłany mailem dzień przed spotkaniem. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz najnowszy Katalog „Kolonie i Obozy 2022”

Już jest! Najnowszy Katalog „Kolonie i Obozy 2022” a w nim wszystko co chcecie wiedzieć o zbliżających się wakacjach! Ośrodki, informacje praktyczne, gwarancje bezpieczeństwa i oczywiście wyjątkowe propozycje spędzenia niezapomnianych wakacji w górach i nad polskim morzem. Zapraszamy do pobrania Katalogu i zapoznania się z wszystkimi propozycjami, a po wersję papierową zapraszamy do naszego biura w Gliwicach. Jesteśmy przekonani, że wśród licznych ofert każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie 😊 POBIERZ KATALOG

WAKACJE 2022 - Gwarancja zwrotu 100% wpłat!

Sytuacja epidemiologiczna zmienia się bardzo dynamicznie i ciężko przewidzieć jak będą wyglądały wakacje, natomiast każdy z nas marzy o tym, by dla dzieci był to powrót do normalności, by spędziły ten czas beztrosko, atrakcyjnie i w gronie rówieśników. Aby mieć pewne miejsce na koloniach/obozie, rezerwacji należy dokonać dużo wcześniej, w związku z tym pojawia się szereg pytań dotyczących finansów, zwrotów, odwołania wyjazdu itp. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęstsze pytania/obawy.

Czytaj więcej: WAKACJE 2022 - Gwarancja zwrotu 100% wpłat!

5 marca! Bezpłatne warsztaty z robotyki i programowania!

Twoje dziecko marzy o zbudowaniu robota? Uwielbia klocki Lego? A może chciałoby zaprogramować swoją własną grę?

Już 5 marca zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatne warsztaty w ramach Dnia Otwartego Fabryki Naukowców.

Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO lub zaprogramować swoją grę.

Czytaj więcej: 5 marca! Bezpłatne warsztaty z robotyki i programowania!

PROMOCJA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji GRATIS!

Rezerwuj ferie bez obaw! W ostatnim czasie coraz więcej dzieci przebywa na kwarantannie, stąd pojawiają się liczne obawy o wyjazd dziecka na ferie. Dlatego też we współpracy z Signal Iduna S.A. przygotowaliśmy dla Państwa ubezpieczenie kosztów rezygnacji na wypadek choroby dziecka (w tym Covid) lub przebywania na kwarantannie. W przypadku braku możliwość wyjazdu dziecka na ferie, Ubezpieczyciel zwróci Państwu wszystkie wpłacone środki. Obecnie mamy promocję i przy zapisach do 11 lutego, ubezpieczenie kosztów rezygnacji jest GRATIS! (Standardowa cena to 120,00 zł). Mamy ostatnie miejsca na zimowiskach i obozach. Zapraszamy do rezerwacji miejsc!

SPRAWDŹ

FERIE 2022 – Gwarancja zwrotu 100% wpłat!

Sytuacja epidemiologiczna wciąż zmienia się dynamicznie i pojawiają się obawy o ferie zimowe, natomiast każdy z nas marzy o tym, by dla dzieci był to powrót do normalności, by spędziły ten czas beztrosko, atrakcyjnie i w gronie rówieśników. Aby mieć pewne miejsce na zimowisku/obozie, rezerwacji należy dokonać dużo wcześniej, w związku z tym pojawia się szereg pytań dotyczących finansów, zwrotów, odwołania wyjazdu itp. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęstsze pytania/obawy.

Czytaj więcej: FERIE 2022 – Gwarancja zwrotu 100% wpłat!

Nie ma przesłanek do zamknięcia stoków narciarskich w 2022 roku!

Spieszymy poinformować, że 10 listopada odbyło się spotkanie Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych z Panią Minister Olgą Siemieniuk oraz Głównym Inspektorem Sanitarnym i jednoznacznie określono, że nie ma przesłanek do zamknięcia stacji narciarskich CZYTAJ

Wszystko wskazuje na to, że wszystkie wyjazdy odbędą się zgodnie z planem! Zapraszamy do rezerwowania miejsc na zimowiskach i obozach narciarskich, narciarsko-naukowych i snowboardowych! SPRAWDŹ

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ