fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Z okazji Dnia Dziecka wszystkie kursy programowania online aż 50% taniej!

Nauka programowania jeszcze nigdy nie była tak prosta! Ucz się w dowolnym tempie, miejscu i czasie! Powtarzaj ile chcesz i ile potrzebujesz! Rób quizy i w formie zabawy utrwalaj wiedzę! A jeśli potrzebujesz, nasi Instruktorzy są do Twojej dyspozycji!

Możesz rozpocząć naukę od podstaw, lub rozwijać swoje umiejętności i wybrać kurs na wyższym poziomie zaawansowania!

Tylko do 10 czerwca, wszystkie kursy programowania online (wersja pudełkowa) aż 50% taniej!

SPRAWDŹ

Zbliża się Dzień Dziecka! Co kupić dziecku, które już wszystko ma?

Znalezienie odpowiedniego prezentu na Dzień Dziecka bywa nie lada wyzwaniem. Im dziecko starsze, tym trudniej kupić odpowiedni prezent. Dzieci same często nie wiedzą, czego chcą. Okazuje się bowiem, że mają … wszystko. Komórki, laptopy, gry, zabawki, tablety, gadżety…

Ciężkie zadanie stoi nie tylko przed rodzicami ale również przed wujkami i ciociami czy dziadkami, którzy chcieliby sprawić radość i podarować coś przydatnego, co naprawdę ucieszy dziecko, a jednocześnie będzie wartościowe.

CZYTAJ

6 rzeczy, na które koniecznie musisz zwrócić uwagę wybierając organizatora kolonii.

Wg raportu Polskiej Izby Turystyki na podstawie danych z Ministerska Edukacji i Nauki w 2019 roku ponad 70% organizatorów wyjazdów dla dzieci i młodzieży nie miało wpisu do ewidencji organizatorów turystyki! Zapewnij dziecku legalny i bezpieczny wypoczynek! Sprawdź 6 rzeczy, na które koniecznie musisz zwrócić uwagę wybierając organizatora kolonii.

CZYTAJ

Kiedy wysłać dziecko na pierwsze kolonie?

Czy to już jest ten moment? Czy lepiej jeszcze poczekać? Skąd mam wiedzieć czy moje dziecko jest gotowe na swój pierwszy, samodzielny wyjazd? Wiemy, że podjęcie tak ważnej decyzji może być trudne, dlatego też przygotowaliśmy dla Was 6 pytań, na które warto odpowiedzieć. Odpowiedz na pytania i sprawdź czy Twoje dziecko jest już gotowe na kolonijny wyjazd! Więcej na naszym blogu.

CZYTAJ

7 powodów dlaczego warto wysłać dziecko na kolonie

Kolonie to nie tylko sposób zorganizowania czasu dziecku w wakacje, a wiele, wiele więcej… Dlaczego wyjazdy na kolonie są tak ważne w prawidłowym rozwoju dziecka? Dlaczego dzieci powinny jeździć na kolonie? Poznaj 7 najważniejszych powodów dlaczego warto wysłać dziecko na kolonie! Odpowiedzi znajdziesz na naszym blogu.

CZYTAJ

Startujemy z blogiem!

W odpowiedzi na liczne pytania dotyczące dzieci, wyjazdów, kursów, edukacji stworzyliśmy nowe miejsce dla Rodziców – blog – gdzie będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem! Postaramy się by tematy na blogu były przedstawione kompleksowo i merytorycznie! Zapraszamy do zaglądnięcia na naszego bloga, gdzie już znajdziecie dwa pierwsze wpisy na temat kolonii i obozów, systematycznie będziemy dodawać nowe treści!

CZYTAJ

11 lutego! Dzień Otwarty Fabryki Naukowców w Gliwicach

Twoje dziecko marzy o zbudowaniu robota? Uwielbia klocki Lego? A może chciałoby zaprogramować swoją własną grę?

11 lutego zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatne warsztaty w ramach Dnia Otwartego Fabryki Naukowców.

Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO lub zaprogramować swoją grę.

Czytaj więcej: 11 lutego! Dzień Otwarty Fabryki Naukowców w Gliwicach

Wakacje z pomysłem! Zobacz Katalog Kolonii i Obozów 2023!

Już jest! Najnowszy Katalog „Wakacje 2023” a w nim wyjątkowe propozycje spędzenia letniego wypoczynku! W tym roku przygotowaliśmy mnóstwo nowości oraz aż trzy nowe lokalizacje. W programie mamy wyjazdy rekreacyjne, artystyczne, sportowe (rowery, windsurfing), językowe a także naukowe (robotyka, eksperymenty, programowanie)! A najstarszych obozowiczów zapraszamy na Rejs Żaglowcem Pogoria po Morzu Liguryjskim! Jesteśmy przekonani, że wśród licznych ofert każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie 😊

POBIERZ KATALOG

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ