fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Fabryka Naukowców na mapie wydarzeń Europe Code Week 2020

Od 10 do 25 października 2020 trwa Europe Code Week czyli Europejski Tydzień Kodowania, to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób! Nie mogło Nas zabraknąć na europejskiej mapie kodowania! Zapraszamy na nasze wydarzenie online i do wspólnej nauki programowania gier w Scratch’u!

Czytaj więcej: Fabryka Naukowców na mapie wydarzeń Europe Code Week 2020

Fabryka Naukowców w systemie MyBenefit

Miło nam poinformować, że przystąpiliśmy do programu kafeteryjnego MyBenefit. Osoby, które mają konto w systemie MyBenefit mogą zapłacić za wszystkie nasze zajęcia punktami z systemu. W przypadku kursów semestralnych, kursów online, korepetycji, urodzin i półkolonii wystarczy zamienić punkty na bon o wartości 200 zł, 300 zł lub 600 zł i nim opłacić zajęcia. W przypadku wyjazdów (zimowiska, kolonie, obozy), w pierwszej kolejności należy potwierdzić rezerwacje, a następnie opłacić ją w systemie MyBenefit (w dowolnej wysokości). Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa atrakcyjne rozwiązanie. W przypadku dodatkowych pytań, wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Czytaj więcej: Fabryka Naukowców w systemie MyBenefit

19 września! Dni Otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach!

Przed nami 10 edycja Akademii Młodych Naukowców, czyli cyklu zajęć z robotyki i programowania, których celem jest rozwijanie w dzieciach i młodzieży pasji do nauk ścisłych. Od 10 lat prowadzimy zajęcia, którym przyświeca idea nauki poprzez zabawę, dzięki czemu dzieci bardzo chętnie i szybko się uczą. Zajęcia są naszym autorskim projektem, dopasowane są do wieku i zainteresowań uczestników, a także realizowane na najnowocześniejszych zestawach edukacyjnych. Do Akademii przyjmujemy już dzieci, które ukończyły 5 rok życia.

Czytaj więcej: 19 września! Dni Otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach!

Kursy semestralne - realizacja zajęć z wiosny!

Drodzy Rodzice,

pragniemy poinformować, że 28 września rozpoczynamy stacjonarne kursy semestralne z budowy i programowania robotów oraz z programowania gier i animacji. Wszystkie osoby, które rozpoczęły kurs w marcu i z powodu epidemii nie mogły kontynuować udziału w zajęciach, zgodnie z ustaleniami są zapisane na kurs w semestrze jesiennym. Bez względu na ilość zajęć zrealizowanych w marcu, wszyscy rozpoczną od pierwszych zajęć i otrzymają pełen kurs (12 spotkań). Zajęcia będą realizowane we wcześniej deklarowanych terminach i rozpoczną się 28 września. Istnieje możliwość zmiany terminu oraz poziomu zajęć. W przypadku pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Szczegółowe informacje na temat kursów: SPRAWDŹ

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego, życzymy wszystkim uczniom wielu radości z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Rodzicom życzymy by osiągnięcia Waszych dzieci były dla Was nieustającym powodem do dumy, a Nauczycielom by podejmowany trud stał się dla Was źródłem zadowolenia i satysfakcji!

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice! Życzymy Wam spokojnego i bezpiecznego powrotu do szkół!

BON TURYSTYCZNY 500+ 2020

Drodzy Państwo, miło nam poinformować, że dokonaliśmy zgłoszenia w bazie organizatorów turystyki, zatem od 1 sierpnia można dokonywać płatności za kolonie, obozy i zimowiska Fabryki Naukowców bonem turystycznym. Szczegółowe informacje na temat bonu oraz sposobu korzystania z niego znajdą Państwo na specjalnej stronie Bon Turystyczny

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ