Dzień Dziecka w Fabryce Naukowców 2019!

W dniach 1 czerwca (sobota) oraz 2 czerwca (niedziela) zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-13 lat na warsztaty z okazji Dnia Dziecka w Fabryce Naukowców w Gliwicach. Młodych Konstruktorów, a przyszłych Inżynierów zapraszamy na zajęcia z budowy i programowania robotów, Młodych Koderów na warsztaty z tworzenia własnej gry, a Młodych Detektywów do odwiedzenia specjalnego Escape Roomu!

Czytaj więcej: Dzień Dziecka w Fabryce Naukowców 2019!

Organizacja pracy w "Majówkę" 2019

Drodzy Państwo! W związku z długim weekendem majowym informujemy, że w dniach 1.05 do 5.05 nasze biuro jest nieczynne, a wszystkie zajęcia odwołane. Ostatnie zajęcia odbędą się we wtorek 30 kwietnia. We wszystkich sprawach i na kolejne zajęcia zapraszamy od 6 maja! Życzymy udanej majówki i dużo odpoczynku! Zespół Fabryki Naukowców!

Zniżka dla rodzeństw!

10 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Rodzeństwa, a my przypominamy, że na wszystkie nasze zajęcia (przez cały rok!) jest zniżka 5% dla rodzeństw!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Dni Otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach!

W dniach 24 lutego (niedziela) i 2 marca (sobota) 2019 roku zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-13 lat na dni otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach. Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO lub zaprogramować swoją pierwszą grę.

Czytaj więcej: Dni Otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach!

Dzień Otwarty Fabryki Naukowców w Katowicach!

W dniu 3 marca (niedziela) 2019 roku zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-13 lat do nowej placówki Fabryki Naukowców w Katowicach (ul. Pułaskiego 25). Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO lub zaprogramować swoją pierwszą grę.

Czytaj więcej: Dzień Otwarty Fabryki Naukowców w Katowicach!

Zimowisko Narciarsko - Naukowe - dodatkowe miejsca!

W związku z dużym zainteresowaniem Zimowiskiem Narciarsko - Naukowym, udało nam się zwiększyć liczbę miejsc, tym samym wznawiamy możliwość zapisu! Zimowisko jest połączeniem warsztatów naukowych (robotyka, chemia, programowanie) oraz szaleństwa na stoku Małe Ciche!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZAPISY

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Siema! Jak co roku, wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Przekazaliśmy na licytację udział w naszym Zimowisku! W zeszłym roku Zimowisko poszło za 1 500,00 zł! W tym roku zbieramy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Wylicytowany Voucher pokrywa wszystkie koszty związane z Zimowiskiem, a wylicytowana kwota w całości jest przekazana na rzecz WOŚP. Zapraszamy do licytowania! SPRAWDŹ

Cena wywoławcza: 500 zł ❤ ❤ ❤