fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

24-25 września! Dni Otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach

Twoje dziecko marzy o zbudowaniu robota? Uwielbia klocki Lego? A może chciałoby zaprogramować swoją własną grę?

W dniach 24-25 września zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatne warsztaty w ramach Dni Otwartych Fabryki Naukowców.

Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO lub zaprogramować swoją grę.

Czytaj więcej: 24-25 września! Dni Otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach

Obóz Windsurfingowy – Ostatnie miejsca!

Mamy ostatnie miejsca na obozie windsurfingowym w Dźwirzynie w sierpniu (9-19 sierpnia) w grupie wiekowej 13-17 lat. Obóz to nie tylko aktywny wypoczynek i kurs windsurfingu, ale też mnóstwo atrakcji i liczne wycieczki! M.in. całodniowa wycieczka do Kołobrzegu (zwiedzanie portu, latarni morskiej, skansenu morskiego), rejs statkiem po Bałtyku. Więcej informacji i zapisy SPRAWDŹ

Moje Pierwsze Kolonie – Film

Moje Pierwsze Kolonie to dla nas szczególny projekt. Dzieci jadą na swoje pierwsze kolonie, pierwszy raz bez rodziców i to aż na 8 dni. Wiemy jak ważny jest ten pierwszy, samodzielny wyjazd dla dzieci i rodziców i robimy wszystko by był początkiem wspaniałej przygody z poznawaniem nowych miejsc, nowych koleżanek i kolegów, zdobywaniem nowych umiejętności. Zapraszamy do zobaczenia krótkiego filmu z tegorocznych kolonii w Prudniku.

LAST MINUTE Kolonie i Obozy już od 1990 zł!

Mamy ostatnie miejsca na Koloniach i Obozach startujących 11 lipca! Zapraszamy na Kolonie Młodych Naukowców oraz Obóz Naukowy.

W celu uzyskania zniżki 200 zł wystarczy tylko wpisać kod rabatowy LASTMINUTE. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i obowiązuje do wyczerpania miejsc. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi tematami i terminami kolonii SPRAWDŹ.

Kolonie i Obozy - Spotkania organizacyjne dla Rodziców

Spotkanie organizacyjne dla Rodziców odbędzie się 8 czerwca (środa) o godz. 18:00 online (za pomocą aplikacji zoom). Spotkanie dla Rodziców dzieci, które jadą na Moje Pierwsze Kolonie odbędzie się 9 czerwca (czwartek) o godz. 18:00. Podczas spotkania omówimy najważniejsze elementy programu, kwestie związane z bezpieczeństwem, sprawy organizacyjne oraz odpowiemy na Państwa pytania. Udział w spotkaniu jest nieobowiązkowy. Link do spotkania zostanie wysłany mailem dzień przed spotkaniem. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz najnowszy Katalog „Kolonie i Obozy 2022”

Już jest! Najnowszy Katalog „Kolonie i Obozy 2022” a w nim wszystko co chcecie wiedzieć o zbliżających się wakacjach! Ośrodki, informacje praktyczne, gwarancje bezpieczeństwa i oczywiście wyjątkowe propozycje spędzenia niezapomnianych wakacji w górach i nad polskim morzem. Zapraszamy do pobrania Katalogu i zapoznania się z wszystkimi propozycjami, a po wersję papierową zapraszamy do naszego biura w Gliwicach. Jesteśmy przekonani, że wśród licznych ofert każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie 😊 POBIERZ KATALOG

WAKACJE 2022 - Gwarancja zwrotu 100% wpłat!

Sytuacja epidemiologiczna zmienia się bardzo dynamicznie i ciężko przewidzieć jak będą wyglądały wakacje, natomiast każdy z nas marzy o tym, by dla dzieci był to powrót do normalności, by spędziły ten czas beztrosko, atrakcyjnie i w gronie rówieśników. Aby mieć pewne miejsce na koloniach/obozie, rezerwacji należy dokonać dużo wcześniej, w związku z tym pojawia się szereg pytań dotyczących finansów, zwrotów, odwołania wyjazdu itp. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęstsze pytania/obawy.

Czytaj więcej: WAKACJE 2022 - Gwarancja zwrotu 100% wpłat!

5 marca! Bezpłatne warsztaty z robotyki i programowania!

Twoje dziecko marzy o zbudowaniu robota? Uwielbia klocki Lego? A może chciałoby zaprogramować swoją własną grę?

Już 5 marca zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatne warsztaty w ramach Dnia Otwartego Fabryki Naukowców.

Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO lub zaprogramować swoją grę.

Czytaj więcej: 5 marca! Bezpłatne warsztaty z robotyki i programowania!

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ