FERIE 2020!

Ferie z nartami czy bez? Nie musisz wybierać! Przygotowaliśmy kilka propozycji, zarówno Zimowisko Narciarsko - Naukowe SPRAWDŹ i Obóz Narciarsko - Naukowy SPRAWDŹ oraz Zimowisko Naukowe w Prudniku (Nowość!) SPRAWDŹ. Wszystkie propozycje ferii zimowych do 15 września w specjalnej, promocyjnej cenie. Szczegółowe informacje SPRAWDŹ

Dni Otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach!

W dniach 21-22 września zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-13 lat do Fabryki Naukowców w Gliwicach. Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO, zaprogramować swoją pierwszą grę lub zaprojektować model 3D. Rodziców w tym czasie zapraszamy na spotkanie przy kawie, podczas którego przedstawimy program kursów semestralnych, opowiemy co dokładnie robią dzieci na zajęciach, czego się uczą oraz jakie umiejętności zdobywają i rozwijają podczas zajęć.

Czytaj więcej: Dni Otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach!

Modelowanie i Druk 3D! NOWOŚĆ!

W październiku ruszy nowy kurs z modelowania i druku 3D. Kurs przeznaczony jest dla uczniów klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej. Podczas kursu uczestnicy poznają podstawy modelowania 3D w programie Blender, a także technologię 3D, która jest jedną z najbardziej perspektywicznych technologii na świecie. Kurs zakończy się wydrukiem prac, zaprojektowanych przez uczestników w trakcie zajęć.

SPRAWDŹ

Ruszyły zapisy Kursy Semestralne 2019/2020

Rozpoczęliśmy nabór na kursy semestralne z Robotyki Lego, Programowania oraz nowość Modelowania i Druku 3D. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu, począwszy od października. Zajęcia są na różnych poziomach zaawansowania, w zależności od wieku, umiejętności i zainteresowań uczestników. Szczegółowe informacje, zapisy oraz bezpłatne Dni Otwarte SPRAWDŹ

Ostatnie miejsca na I turnusie (30.06 - 10.07)

LAST MINUTE! Mamy jeszcze pojedyncze miejsca na Koloniach Młodych Naukowców w Tatrach w terminie 30.06 – 10.07, w promocyjnej cenie 1690,00 zł (1840,00 zł).

Szczegółowe informacje i zapisy SPRAWDŹ

Dzień Dziecka w Fabryce Naukowców 2019!

W dniach 1 czerwca (sobota) oraz 2 czerwca (niedziela) zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-13 lat na warsztaty z okazji Dnia Dziecka w Fabryce Naukowców w Gliwicach. Młodych Konstruktorów, a przyszłych Inżynierów zapraszamy na zajęcia z budowy i programowania robotów, Młodych Koderów na warsztaty z tworzenia własnej gry, a Młodych Detektywów do odwiedzenia specjalnego Escape Roomu!

Czytaj więcej: Dzień Dziecka w Fabryce Naukowców 2019!

Organizacja pracy w "Majówkę" 2019

Drodzy Państwo! W związku z długim weekendem majowym informujemy, że w dniach 1.05 do 5.05 nasze biuro jest nieczynne, a wszystkie zajęcia odwołane. Ostatnie zajęcia odbędą się we wtorek 30 kwietnia. We wszystkich sprawach i na kolejne zajęcia zapraszamy od 6 maja! Życzymy udanej majówki i dużo odpoczynku! Zespół Fabryki Naukowców!

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ