fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Promocja FIRST MINUTE na Zimowiska 2022!

Ruszyły zapisy na ferie zimowe! W tym roku przygotowaliśmy dla Was sporo propozycji! Zapraszamy na wyjazdy naukowe, narciarskie, snowboardowe i narciarsko-naukowe! Tylko do 10 października specjalna zniżka FIRST MINUTE -250,00 PLN!
NOWOŚĆ! W tym roku zapewniamy także transport z Łodzi i Częstochowy! Przypominamy, że nadal jest możliwość płatności Bonem Turystycznym 500+, a w przypadku lockdownu gwarantujemy zwrot wszystkich wpłaconych środków w ciągu 10 dni! Zapraszamy!

Więcej informacji: SPRAWDŹ

25 - 26 września Dni Otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach!

Twoje dziecko marzy o zbudowaniu robota? Uwielbia klocki Lego? A może chciałoby zaprogramować swoją własną grę?

W dniach 25 - 26 września zapraszamy wszystkie dzieci na Dni Otwarte, podczas których wezmą udział w bezpłatnych warsztatach! Na wszystkie dzieci w wieku 5-14 lat czeka mnóstwo atrakcji! Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO lub zaprogramować swoją pierwszą grę.

Czytaj więcej: 25 - 26 września Dni Otwarte Fabryki Naukowców w Gliwicach!

Wakacje 2021 - ostatnie miejsca na koloniach i obozach!

Wakacje coraz bliżej. Mamy jeszcze miejsca na koloniach i obozach w Bieszczadach (2-12 lipca), Tatrach (15-15 lipca) i nad morzem (4-14 sierpnia). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą wyjazdów i rezerwacji miejsc. Przypominamy o możliwości skorzystania z Bonu Turystycznego.

SPRAWDŹ

Z okazji Dnia Dziecka - kursy programowania -50%

Szukasz idealnego pomysłu na prezent z okazji Dnia Dziecka? Zainwestuj w edukację dziecka i podaruj mu kurs online, który jest połączeniem świetnej zabawy z nauką! Kurs można zrealizować w dowolnym miejscu i czasie! Z okazji Dnia Dziecka wszystkie kursy -50%! Chcesz mieć pewność, że dziecku spodoba się kurs? Uzyskaj darmowy dostęp do wersji DEMO kursu i przetestuj przed zakupem.

SPRAWDŹ

Katarzyna Janus w zespole tworzącym strategię dla Gliwic

Mamy przyjemność poinformować, że Katarzyna Janus – Prezes Fabryki Naukowców otrzymała zaproszenie od Prezydenta Miasta Gliwice do współpracy w tworzeniu strategii rozwoju miasta Gliwice - Gliwice 2040. Katarzyna zaangażuje się w prace grupy gospodarczej. Serdecznie gratulujemy i wierzymy, że wiedza i doświadczenie Katarzyny przełożą się na kształt strategii Gliwice 2040, a efekty pracy Zespołu niedługo będą widoczne w naszym mieście.

WAKACJE 2021 - Gwarancja zwrotu 100% wpłat!

Sytuacja epidemiologiczna zmienia się bardzo dynamicznie i ciężko przewidzieć jak będą wyglądały wakacje, natomiast każdy z nas marzy o tym, by dla dzieci był to powrót do normalności, by spędziły ten czas beztrosko, atrakcyjnie i w gronie rówieśników. Aby mieć pewne miejsce na koloniach/obozie, rezerwacji należy dokonać dużo wcześniej, w związku z tym pojawia się szereg pytań dotyczących finansów, zwrotów, odwołania wyjazdu itp. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęstsze pytania/obawy.

Czytaj więcej: WAKACJE 2021 - Gwarancja zwrotu 100% wpłat!

23 stycznia! Dzień Otwarty Fabryki Naukowców!

23 stycznia! Dzień Otwarty Fabryki Naukowców!

Twoje dziecko marzy o zbudowaniu robota? Uwielbia klocki Lego? A może chciałoby zaprogramować swoją własną grę?

Już 23 stycznia zapraszamy wszystkie dzieci na Dzień Otwarty Fabryki Naukowców, podczas którego organizujemy bezpłatne warsztaty pokazowe!

Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO lub zaprogramować swoją grę.

Czytaj więcej: 23 stycznia! Dzień Otwarty Fabryki Naukowców!

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ