Zadzwoń: tel. 604 339 781

Zapisy na Kurs Semestralny

Wybór kursu » Dane Dziecka » Dane opiekuna » Potwierdzenie

Grupa wiekowa*
Lokalizacja zajęć Szkoły Młodego Konstruktora*
Lokalizacja zajęć Szkoły Młodego Programisty*
Lokalizacja zajęć Szkoły Młodego Inżyniera*
Lokalizacja zajęć Kodera Juniora*
Lokalizacja zajęć Młodego Kodera*
Lokalizacja zajęć Kodera Eksperta - Python*
Terminy Szkoły Młodego Konstruktora (KAT1)*
Terminy Szkoły Młodego Konstruktora (GLI1)*
Terminy Szkoły Młodego Konstruktora (KAT2)*
Terminy Szkoły Młodego Programisty (KAT1)*
Terminy Szkoły Młodego Programisty (GLI1)*
Terminy Szkoły Młodego Programisty (TYC1)*
Terminy Szkoły Młodego Inżyniera (KAT1)*
Terminy Szkoły Młodego Inżyniera (GLI1)*
Terminy Szkoły Młodego Inżyniera (KAT2)*
Terminy Kodera Juniora (KAT1)*
Terminy Kodera Juniora (GLI1)*
Terminy Młodego Kodera (KAT1)*
Terminy Kodera Eksperta - Python (KAT1)*
Terminy Kodera Eksperta - Python (KAT2)*
Terminy Kodera Eksperta - Python (GLI1)*
Wpisz kod promocyjny:

Wybór kursu » Dane Dziecka » Dane opiekuna » Potwierdzenie

Imię i nazwisko Dziecka:*
Data urodzenia Dziecka:*
Informacja o stanie zdrowia Dziecka. Czy Dziecko ma jakieś dolegliwości (np. jest uczulone? przyjmuje leki?)*
Informacja o stanie zdrowia Dziecka:*

Wybór kursu » Dane Dziecka » Dane opiekuna » Potwierdzenie

Imię i Nazwisko Opiekuna:*
Adres e-mail Opiekuna:*
Numer telefonu Opiekuna:*
Czy wystawić rachunek?*
Akceptuję Politykę Prywatności:*
Akceptuję Regulamin Kursu:*
Nazwa:*
Numer NIP:*
Adres do rachunku:*

Wybór kursu » Dane Dziecka » Dane opiekuna » Potwierdzenie

Cena kursu Szkoła Młodego Konstruktora:*
Cena kursu Szkoła Młodego Programisty:*
Cena kursu Szkoła Młodego Inżyniera:*
Cena kursu Koder Junior:*
Cena kursu Młody Koder:*
Cena kursu Koder Ekspert - Python:*
Cena kontynuacji kursu Szkoła Młodego Konstruktora:*
Cena kontynuacji kursu Szkoła Młodego Programisty:*
Cena kontynuacji kursu Szkoła Młodego Inżyniera:*
Cena kontynuacji kursu Koder Junior:*
Cena kontynuacji kursu Młody Koder:*
Cena kontynuacji kursu Koder Ekspert - Python:*
Data rozpoczęcia kursu:

Po wysłaniu danych z formularza na stronie pojawi się komunikat.

Jednocześnie do 30 minut otrzymacie Państwo e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia. W przypadku opóźnień w otrzymaniu maila, prosimy sprawdzić folder SPAM w Państwa skrzynce pocztowej.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 604 339 781

Dodatkowe uwagi:

Wysłanie danych wymaga zgody na Politykę Prywatności

Wysłanie danych wymaga zgody na Regulamin Kursu

Kursy Semestralne: wiosna 2019

Lokalizacje:


Katowice, Uniwersytet Śląski, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemiido góry

ul. Bankowa 22

Szkoła Młodego Konstruktora (klasy 0-1)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • sobota, 1100 - 1230 (I zajęcia: 9.03.2019)
Semestr II (kontynuacja)
  • sobota, 900 - 1030 (I zajęcia: 9.03.2019)

Szkoła Młodego Inżyniera (klasy 4-6)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • sobota, 1100 - 1300 (I zajęcia: 9.03.2019)

Koder Ekspert - Python (klasy 5-7)

Semestr II (kontynuacja)
  • sobota, 900 - 1030 (I zajęcia: 9.03.2019)

Katowicedo góry

ul. Pułaskiego 25

Szkoła Młodego Konstruktora (klasy 0-1)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • wtorek, 1730 - 1900 (I zajęcia: 5.03.2019)
  • piątek, 1730 - 1900 (I zajęcia: 8.03.2019)
Semestr II (kontynuacja)
  • poniedziałek, 1730 - 1900 (I zajęcia: 4.03.2019)

Koder Junior (klasy 0-1)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • środa, 1730 - 1900 (I zajęcia: 6.03.2019)

Szkoła Młodego Programisty (klasy 2-3)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • środa, 1730 - 1900 (I zajęcia: 6.03.2019)

Młody Koder (klasy 2-4)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • czwartek, 1730 - 1900 (I zajęcia: 7.03.2019)

Szkoła Młodego Inżyniera (klasy 4-6)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • czwartek, 1730 - 1930 (I zajęcia: 7.03.2019)
Semestr II (kontynuacja)
  • piątek, 1745 - 1945 (I zajęcia: 8.03.2019)

Koder Ekspert - Python (klasy 5-7)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • poniedziałek, 1800 - 1930 (I zajęcia: 4.03.2019)
Semestr II (kontynuacja)
  • wtorek, 1730 - 1900 (I zajęcia: 5.03.2019)

Gliwice, Fabryka Naukowców do góry

ul. Ziemowita 1

Szkoła Młodego Konstruktora (klasy 0-1)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • poniedziałek, 1700 - 1830 (I zajęcia: 4.03.2019)
  • wtorek, 1700 - 1830 (I zajęcia: 5.03.2019)
  • czwartek, 1730 - 1900 (I zajęcia: 7.03.2019)
Semestr II (kontynuacja)
  • środa, 1700 - 1830 (I zajęcia: 6.03.2019)

Koder Junior (klasy 0-1)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • piątek, 1700 - 1830 (I zajęcia: 8.03.2019)
  • sobota, 1100 - 1230 (I zajęcia: 9.03.2019)

Szkoła Młodego Programisty (klasy 2-3)

Semestr II (kontynuacja)
  • czwartek, 1800 - 1930 (I zajęcia: 7.03.2019)
  • sobota, 900 - 1030 (I zajęcia: 9.03.2019)

Szkoła Młodego Inżyniera (klasy 4-6)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • wtorek, 1730 - 1930 (I zajęcia: 5.03.2019)
Semestr II (kontynuacja)
  • środa, 1730 - 1930 (I zajęcia: 6.03.2019)
  • sobota, 900 - 1100 (I zajęcia: 9.03.2019)

Koder Ekspert - Python (klasy 5-7)

Semestr I (NOWA GRUPA!)
  • poniedziałek, 1800 - 1930 (I zajęcia: 4.03.2019)
Semestr II (kontynuacja)
  • piątek, 1730 - 1900 (I zajęcia: 8.03.2019)
  • sobota, 1130 - 1300 (I zajęcia: 9.03.2019)

Tychy, Szkoła Podstawowa nr 40 do góry

ul. Zgrzebnioka 45

Szkoła Młodego Programisty (klasy 2-3)

Semestr II (kontynuacja)
  • wtorek 1445 - 1615 (I zajęcia: 5.03.2019)

Legenda:
- zmiana godziny
- zmiana terminu rozpoczęcia
- brak miejsc