fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Bon Turystyczny

Od 1 sierpnia 2021 r. można realizować Bony Turystyczne! U nas także je zrealizujesz! Za jakie usługi można zapłacić Bonem Turystycznym? Jak zarezerwować kolonie lub obóz z Bonem Turystycznym? Jak dokonać płatności? Czy można opłacić zaliczkę Bonem Turystycznym? Do kiedy mogę wykorzystać Bon Turystyczny?

Jak działa Bon Turystyczny?

Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko. Można nim opłacić m.in. imprezy turystyczne, czyli Kolonie, Obozy, Zimowiska dla dzieci i młodzieży, organizowane przez podmioty uprawnione do akceptacji Bonów (oczywiście Fabryka Naukowców jest na liście podmiotów uprawnionych! 😊

Bon można wykorzystać aż do końca marca 2023 roku.

Więcej informacji o samym Bonie Turystycznym SPRAWDŹ

Jak uzyskać Bon Turystyczny?

 1. Wejdź na stronę www.zus.pl/pue i zaloguj się na niej lub zarejestruj. Możesz to zrobić na trzy sposoby:
  • poprzez profil zaufany / login.gov.pl – jeżeli załatwiasz sprawy przez Internet, to za pewne masz już taki profil,
  • poprzez Twoją bankowość elektroniczną,
  • z wykorzystaniem podpisu elektronicznego.
 2. Wybierz zakładkę "Ogólny", potem "Polski Bon Turystyczny" i "Mój bon"
 3. Po wypełnieniu odpowiedniego formularza (tylko za pierwszym razem) odnajdziesz tam swój Bon Turystyczny - ma on postać 16-cyfrowego kodu (ten kod nam podasz)

Za jakie usługi można zapłacić Bonem Turystycznym w Fabryce Naukowców?

Bonem Turystycznym można zapłacić za Imprezę Turystyczną świadczoną na terenie Polski, czyli można nim opłacić Kolonie, Zimowiska, Obozy zarówno w okresie wakacji, jak i ferii zimowych. Bonem można opłacić także zaliczkę na wyjazdy - nie trzeba czekać do ich rozpoczęcia. Ważne by dokonać płatności bonem do końca marca 2023 roku. Bonem nie można opłacić innych zajęć i kursów realizowanych stacjonarnie, online a także półkolonii.

Jak zarezerwować kolonie lub obóz z wykorzystaniem Bonu Turystycznego?

 1. Przejrzyj propozycję wakacji i wybierz swój wymarzony wyjazd! SPRAWDŹ
 2. Dokonaj zapisu na kolonie lub obóz (poprzez formularz rezerwacyjny, telefonicznie lub mailowo) - nie musisz nigdzie zaznaczać, że płacisz Bonem!
 3. Po dokonaniu rezerwacji zadzwoń do nas i podaj 16-cyfrowy kod Bonu Turystycznego. Wprowadzimy go do systemu ZUS, a Ty otrzymasz SMSem kod autoryzujący (4 cyfry) - podanie go nam, potwierdzi dokonanie płatności.
  UWAGA! Kod autoryzujący jest bardzo krótko ważny, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny, by płatność przebiegła szybko i sprawnie.

Gotowe! 😊

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami! Pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 604 339 781 oraz mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ