fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

ADMINISTRATOR/KA STRONY INTERNETOWEJ

Rodzaj pracy: dodatkowa

Umowa: zlecenie/współpracy

Miejsce pracy: online

KOGO SZUKAMY?

Szukamy osoby, która zadba o bezpieczeństwo, prawidłowe działanie, aktualność i rozwój serwisu www.fabrykanaukowcow.pl oraz https://kursyonline.fabrykanaukowcow.pl/

WYMAGANIA:

  • udokumentowane minimum dwuletnie doświadczenie w administrowaniu stronami internetowymi
  • bardzo dobra znajomość CSM Joomla 3.10.x oraz 4.x
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • podstawowa znajomość PHP
  • biegła umiejętność obsługi Google Analytics oraz MS Office
  • mile widziana znajomość oprogramowania Moodle 3.11.x oraz 4.x
  • wysokie umiejętności analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej, odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

OBOWIĄZKI:

  • bieżąca administracja strony (modyfikacje istniejących treści, modyfikacje struktury)
  • bieżąca aktualizacja treści stron www na podstawie otrzymanych materiałów
  • zarządzanie platformą edukacyjną w serwisie Moodle (dodawanie dostępów, treści, kompatybilność z serwisem www)
  • współpraca z koordynatorami projektów programowych w tym m.in. dostarczanie wiedzy, opiniowanie zgłaszanych pomysłów oraz nadzór realizacyjny nad informatyczną częścią działań internetowych
  • zapewnienie bezpieczeństwa przechowywanych danych
  • monitorowanie błędów serwisu, natychmiastowe reagowanie i eliminacja błędów
  • tworzenie kopii zapasowych
  • obsługa panelu administratora serwera
  • rozbudowa serwisów w celu usprawniania i automatyzacji działań
  • zarządzanie FTP: dodawanie nowych materiałów, tworzenie nowych dostępów, przydzielanie dostępów
  • kontakt z dostawcami hostingu
  • współtworzenie i koordynacja strategii pozycjonowania administrowanych stron internetowych
  • analiza istniejących na rynku rozwiązań i ich selekcja pod kątem potrzeb Zleceniodawcy

MILE WIDZIANE:

  • znajomość narzędzi Google (Tag Manager, Ads, Search Console)
  • znajomość podstaw SEO
  • znajomość zasad edycji tekstu pod kątem specyfiki Internetu (nagłówki, słowa kluczowe, odpowiedni podział na akapity itp.)
  • znajomość obsługi programów do podstawowej obróbki zdjęć
  • zainteresowanie nowinkami branży IT, śledzenie trendów

OFERUJEMY:

  • pracę z ludźmi z pasją, w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 12-letnim doświadczeniem
  • innowacyjny i wartościowy produkt, który wspiera edukację i rozwój dzieci i młodzieży
  • możliwość zdobycia nowych kompetencji, rozwoju i awansu
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wyślij nam swoje zgłoszenie na adres praca@fabrykanaukowcow.pl lub wypełnij poniższy formularz!

Do zobaczenia!

Aplikacja

Akceptowalne formaty plików: pdf, doc, docx, png, jpg, jpeg
Pola oznaczone znakiem są obowiązkowe.
Powered by BreezingForms