Zapisy na zajęcia Dzień Dziecka 2019

Wybór zajęć » Dane Dziecka » Dane opiekuna » Potwierdzenie

Rodzaj zajeć:*
Lokalizacja:*
Grupa wiekowa zajęć z budowy i programowania robotów LEGO:*
Grupa wiekowa zajęć z programowania gier:*
Grupa wiekowa zajęć Escape Room:*
Terminy zajęć z budowy i programowania robotów LEGO (MK):*
Terminy zajęć z budowy i programowania robotów LEGO (MP):*
Terminy zajęć z budowy i programowania robotów LEGO (MI):*
Terminy zajęć z programowania gier:*
Terminy zajęć Escape Room:*

Wybór warsztatów » Dane Dziecka » Dane opiekuna » Potwierdzenie

Imię i nazwisko Dziecka:*
Data urodzenia Dziecka:*
Informacja o stanie zdrowia Dziecka. Czy Dziecko ma jakieś dolegliwości (np. jest uczulone, przyjmuje leki)?*
Informacja o stanie zdrowia Dziecka:*

Wybór warsztatów » Dane Dziecka » Dane opiekuna » Potwierdzenie

Imię i Nazwisko Opiekuna:*
Adres e-mail Opiekuna:*
Numer telefonu Opiekuna:*
Akceptuję Politykę Prywatności:*

Wybór warsztatów » Dane Dziecka » Dane opiekuna » Potwierdzenie

Po wysłaniu danych z formularza na stronie pojawi się komunikat.

Jednocześnie do 30 minut otrzymacie Państwo e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia. W przypadku opóźnień w otrzymaniu maila, prosimy sprawdzić folder SPAM w Państwa skrzynce pocztowej.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 604 339 781

Wysłanie danych wymaga zgody na Politykę Prywatności

Dzień Dziecka - terminy i lokalizacje

Wszystkie zajęcia odbędą się w Fabryce Naukowców w Gliwicach, ul. Ziemowita 1

Zajęcia z budowy i programowania robotów LEGO

Szkoła Młodego Konstruktora (klasy 0-1)

  • 1 czerwca (sobota) w godz. 1430 - 1530 brak miejsc
  • 2 czerwca (niedziela) w godz. 930 - 1030
  • 2 czerwca (niedziela) w godz. 1215 - 1315
  • 2 czerwca (niedziela) w godz. 1330 - 1430

Szkoła Młodego Programisty (klasy 2-3)

  • 2 czerwca (niedziela) w godz. 1100 - 1200

Szkoła Młodego Inżyniera (klasy 4-6)

  • 1 czerwca (sobota) w godz. 1715 - 1845
  • 2 czerwca (niedziela) w godz. 1615 - 1745

Zajęcia z programowania gier

Młody Koder (klasy 3-5)

  • 1 czerwca (sobota) w godz. 1600 - 1700 brak miejsc
  • 2 czerwca (niedziela) w godz. 1445 - 1545 brak miejsc

Zajęcia z zagadkami, szyframi i doświadczeniami – Escape Room

Młody Detektyw - Escape Room (klasy 2-4)

  • 1 czerwca (sobota) w godz. 1500 - 1545 brak miejsc
  • 1 czerwca (sobota) w godz. 1615 - 1700
  • 1 czerwca (sobota) w godz. 1730 - 1815 brak miejsc
  • 2 czerwca (niedziela) w godz. 900 - 945 brak miejsc
  • 2 czerwca (niedziela) w godz. 1015 - 1100 brak miejsc
  • 2 czerwca (niedziela) w godz. 1130 - 1215
  • 2 czerwca (niedziela) w godz. 1400 - 1445
  • 2 czerwca (niedziela) w godz. 1515 - 1600 brak miejsc
  • 2 czerwca (niedziela) w godz. 1630 - 1715