REGULAMIN KONKURSU

§ 1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Niniejszy regulamin określa warunki Konkursu na "Zdjęcie z wakacji z motywem Fabryki Naukowców", organizowanego przez Fabrykę Naukowców Sp. z o.o., zwanego dalej "Konkursem"
 2. Biuro Organizacyjne Konkursu znajduje się w siedzibie Fabryki Naukowców w Gliwicach przy ulicy Zwycięstwa 12. Kontakt do biura tel. 604 339 781, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Konkurs jest skierowany do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych (w konkursie biorą udział osoby niepełnoletnie reprezentowane przez swoich opiekunów prawnych).
 4. Konkurs jest prowadzony na terenie Polski i trwa od 20 lipca do 10 września 2018r.

§ 2

ZASADY KONKURSU

 1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wykonanie zdjęcia z wakacji z motywem Fabryki Naukowców, a następnie zamieszczenie tego zdjęcia na swoim profilu na facebooku, a następnie oznaczenie Fabryki Naukowców (poprzez oznacz zdjęcie i dodanie na zdjęciu Fabryki Naukowców) oraz dodanie #wakacjezfabrykanaukowcow
 2. Zdjęcie w imieniu osoby niepełnoletniej zamieszcza i zgłasza prawny opiekun tej osoby. Zdjęcie może być zamieszczone na profilu facebookowym dziecka tylko i wyłącznie za zgodą prawnego opiekuna.
 3. Regulamin konkursowy jest dostępny na stronie: www.fabrykanaukowcow.pl
 4. Zamieszczenie zdjęć i oznaczenie Fabryki Naukowców oraz zamieszczenie #wakacjezfabrykanaukowcow jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu Konkursu. Zgłoszenia nie spełniające wszystkich wymagań będą odrzucane bez dodatkowego informowania zgłaszającego.
 5. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszeń niezwiązanych z tematyką konkursu lub sprzecznych z dobrymi obyczajami, naruszającymi ogólnie przyjęte wartości.
 7. Termin uważa się za dotrzymany, jeżeli zdjęcie zostało zamieszczone na facebooku do godz. 24:00 dnia 31 sierpnia 2018r.
 8. 3 września 2018r. organizator wybierze najciekawsze 3 zdjęcia i ogłosi zwycięzców poprzez wskazanie nazwy kont facebookowych, z których pochodzą zdjęcia, które wygrały.
 9. Wybrane zdjęcia organizator opublikuje na fanpage Fabryki Naukowców (www.facebook.com/fabrykanaukowcow)

§ 3

NAGRODY

 1. Nagrodą główną w Konkursie są bony o wartości 500,00 zł, 300,00 zł i 100,00 zł do wykorzystania na dowolne zajęcia w Fabryce Naukowców zgodnie z aktualną ofertą zajęć Fabryki Naukowców. Zdjęcie, które zajmie 1 miejsce otrzyma bon o wartości 500,00 zł, drugie miejsce 300,00 zł, a trzecie 100,00 zł.
 2. Bon można zrealizować do 31 grudnia 2019 r.
 3. Bon nie podlega wymianie na gotówkę.
 4. Zdobywca nagrody zostanie poinformowany drogą elektroniczną za pomocą portalu Facebook.

§ 4

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 19.07.2018 r.