Zadzwoń: tel. 604 339 781

Półkolonie Młody Naukowiec (NOWOŚĆ!)

Zajęcia dla dzieci (klasy 3-6)

Półkolonie dla Młodych Naukowców to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji, w trakcie których Uczestnicy realizują swoje pierwsze pomysły inżynierskie związane z mechaniką, robotyką jak również z programowaniem. Podczas zajęć kładziemy nacisk na kreatywność, konstrukcje budowane są według autorskich pomysłów dzieci. Młodzi Naukowcy poznają również podstawy programowania oraz przekonają się że matematyka nie jest nudna, a wręcz może być fascynująca kiedy jest narzędziem do stworzenia swojej własnej gry!

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Naukowiec (NOWOŚĆ!)

Półkolonie Międzyplanetarny Koder (NOWOŚĆ!)

Zajęcia dla dzieci (klasy 2-6)

Półkolonie Międzyplanetarny Koder to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych w klimacie Gwiezdnych Wojen, w trakcie których, uczestnicy udają się w fascynującą podróż po galaktyce. Koderzy poznają podstawy tworzenia gier oraz przekonają się że matematyka nie jest nudna, kiedy jest narzędziem do stworzenia swojej własnej kosmicznej gry, inspirowanej światem Gwiezdnych Wojen oraz z udziałem ich ulubionych filmowych postaci!

Czytaj więcej: Półkolonie Międzyplanetarny Koder (NOWOŚĆ!)

Półkolonie Młody Koder (NOWOŚĆ!)

Zajęcia dla dzieci (klasy 2-6)

Półkolonie Młodych Koderów to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy udają się w fascynującą podróż po różnych obszarach nauki. Młodzi Koderzy poznają podstawy programowania oraz przekonają się że matematyka nie jest nudna, a wręcz może być fascynująca kiedy jest narzędziem do stworzenia swojej własnej gry!

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Koder (NOWOŚĆ!)

Półkolonie Młody Inżynier PLUS

Zajęcia dla dzieci (klasy 4-6)

Półkolonie Młody Inżynier PLUS to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy realizują swoje kolejne pomysły inżynierskie związane z mechaniką, robotyką i programowaniem. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, które już uczestniczyły w półkoloniach Młody Inżynier i mają podstawy budowy i programowania robotów na bazie zestawów Lego Mindstorms EV3. Podczas zajęć nacisk kładziemy na kreatywność, wszystkie konstrukcje budowane są (w odróżnieniu od zajęć semestralnych) według autorskich pomysłów dzieci.

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Inżynier PLUS

Półkolonie Młody Detektyw

Zajęcia dla dzieci (klasy 2-4)

Fascynują Cię tajemnice, zagadki i szyfry? Cały czas zadajesz pytanie – dlaczego? Uwielbiasz eksperymentować i nie zadowalają Cię proste odpowiedzi? Wkrocz z nami w niezwykły świat nauki. Biologia, chemia, fizyka jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące! Podczas półkolonii Młody Detektyw poznasz ich największe sekrety. Zapraszamy na 5 dniowe półkolonie z eksperymentami, dla dzieci w wieku od 8 do 10 lat, podczas których z pewnością nie będziesz się nudzić!

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Detektyw

Półkolonie Młody Konstruktor

Zajęcia dla dzieci (klasy 0-1)

Półkolonie dla Młodych Konstruktorów to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy udają się w fascynującą podróż po różnych obszarach nauki. Poznają tajniki robotyki i programowania, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych materiałów dydaktycznych do samodzielnego montażu.

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Konstruktor

Półkolonie Gwiezdny Konstruktor

Zajęcia dla dzieci (klasy 0-1)

Półkolonie dla Gwiezdnych Konstruktorów to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy udają się w fascynującą podróż do Odległej Galaktyki. Poznają tajniki robotyki i programowania, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych zestawów LEGO. Wcielą się w postacie z Gwiezdnych Wojen i zostaną poddani próbie na Padawana.

Czytaj więcej: Półkolonie Gwiezdny Konstruktor

Półkolonie Młody Programista

Zajęcia dla dzieci (klasy 2-3)

Półkolonie dla Młodych Programistów to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy udają się w fascynującą podróż po różnych obszarach nauki. Poznają tajniki robotyki i programowania, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych materiałów dydaktycznych do samodzielnego montażu. Budują i programują roboty klocków Lego oraz programują proste gry i animacje w Scratch’u.

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Programista

Półkolonie Kosmiczny Programista

Zajęcia dla dzieci (klasy 2-3)

Półkolonie dla Kosmicznych Programistów to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy udają się w fascynującą podróż do Odległej Galaktyki. Poznają tajniki robotyki i programowania, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych zestawów LEGO. Stworzą nie tylko ciekawe konstrukcje robotów, ale także spróbują swoich sił w programowaniu gier i animacji. Wcielą się w postacie z Gwiezdnych Wojen i zostaną poddani próbie na Padawana.

Czytaj więcej: Półkolonie Kosmiczny Programista

Półkolonie Młody Inżynier

Zajęcia dla dzieci (klasy 4-6)

Półkolonie Młody Inżynier to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy realizują swoje pierwsze pomysły inżynierskie związane z mechaniką, robotyką i programowaniem. Każdego dnia warsztatu stawiamy przed uczestnikami zadanie zrealizowania małego projektu inżynierskiego dając im do dyspozycji odpowiednie zasoby oraz wiedzę niezbędną do wykonania zadania. Podczas zajęć nacisk kładziemy na kreatywność, wszystkie konstrukcje budowane są (w odróżnieniu od zajęć semestralnych) według autorskich pomysłów dzieci.

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Inżynier

Półkolonie Międzygalaktyczny Inżynier

Zajęcia dla dzieci (klasy 4-6)

Półkolonie dla Międzygalaktycznych Inżynierów to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy udają się w fascynującą podróż do Odległej Galaktyki. Poznają tajniki mechatroniki i programowania, przy wykorzystaniu zestawów LEGO Mindstorms EV3. Wcielą się w postacie z Gwiezdnych Wojen i zostaną poddani próbie na Rycerza Jedi.

Czytaj więcej: Półkolonie Międzygalaktyczny Inżynier

Zapisz się już dziś!

Zapraszamy na lekcję pokazową!

Już dziś umów się na lekcję pokazową w Fabryce Naukowców! Lekcja pokazowa jest bezpłatna - przyjdź i przekonaj się, czy nasze zajęcia spodobają się Tobie i Twojemu dziecku.

Budujemy roboty Lego

Zapisy

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ