Zadzwoń: tel. 604 339 781

Półkolonie Młody Koder

Zajęcia dla dzieci (klasy 3-5)

Półkolonie Młodych Koderów to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy udają się w fascynującą podróż po różnych obszarach nauki. Młodzi Koderzy poznają podstawy programowania oraz przekonają się że matematyka nie jest nudna, a wręcz może być fascynująca kiedy jest narzędziem do stworzenia swojej własnej gry!

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Koder

Półkolonie Młody Detektyw

Zajęcia dla dzieci (klasy 2-4)

Fascynują Cię tajemnice, zagadki i szyfry? Cały czas zadajesz pytanie – dlaczego? Uwielbiasz eksperymentować i nie zadowalają Cię proste odpowiedzi? Wkrocz z nami w niezwykły świat nauki. Biologia, chemia, fizyka jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące! Podczas półkolonii Młody Detektyw poznasz ich największe sekrety. Zapraszamy na 5 dniowe półkolonie z eksperymentami, dla dzieci w wieku od 8 do 10 lat, podczas których z pewnością nie będziesz się nudzić!

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Detektyw

Półkolonie Młody Konstruktor

Zajęcia dla dzieci (klasy 0-1)

Półkolonie dla Młodych Konstruktorów to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy udają się w fascynującą podróż po różnych obszarach nauki. Poznają tajniki robotyki i programowania, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych materiałów dydaktycznych do samodzielnego montażu.

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Konstruktor

Półkolonie Młody Programista

Zajęcia dla dzieci (klasy 2-3)

Półkolonie dla Młodych Programistów to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy udają się w fascynującą podróż po różnych obszarach nauki. Poznają tajniki robotyki i programowania, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych materiałów dydaktycznych do samodzielnego montażu. Budują i programują roboty klocków Lego oraz programują proste gry i animacje w Scratch’u.

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Programista

Półkolonie Młody Inżynier

Zajęcia dla dzieci (klasy 4-6)

Półkolonie Młody Inżynier to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy realizują swoje pierwsze pomysły inżynierskie związane z mechaniką, robotyką i programowaniem. Każdego dnia warsztatu stawiamy przed uczestnikami zadanie zrealizowania małego projektu inżynierskiego dając im do dyspozycji odpowiednie zasoby oraz wiedzę niezbędną do wykonania zadania. Podczas zajęć nacisk kładziemy na kreatywność, wszystkie konstrukcje budowane są (w odróżnieniu od zajęć semestralnych) według autorskich pomysłów dzieci.

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Inżynier