Kolonie Młodych Naukowców

Kolonie Młodych Naukowców! (klasy 2-8)

Lubisz klocki Lego, roboty, doświadczenia? Szukasz idealnego pomysłu na spędzenie wakacji? Uwielbiasz eksperymentować i nie zadowalają Cię proste odpowiedzi? Wkrocz z nami w niezwykły świat nauki! Wyjedź z nami w malownicze okolice Zakopanego, z widokiem na piękną panoramą Tatr i przez 11 dni zgłębiaj tajemnice robotyki, eksperymentuj, doświadczaj i przede wszystkim korzystaj z wakacyjnej aury w towarzystwie samych pasjonatów.

Czytaj więcej: Kolonie Młodych Naukowców

Kolonie Rycerzy Jedi

Kolonie Rycerzy Jedi! (klasy 2-8)

Już niebawem, w odległej galaktyce...

...nastaną ciężkie czasy, grupa młodych Padawanów uda się do Akademii na odległą planetę aby przejść szkolenie na Rycerzy Jedi i zmierzy się z złowrogim Imperium Galaktycznym. Padawani zostaną wystawieni na wiele prób przez Mistrzów Jedi, będą musieli zmierzyć się z licznymi misjami w odległych krańcach Galaktyki.

Czytaj więcej: Kolonie Rycerzy Jedi

Zimowisko Narciarsko - Naukowe! (klasy 4-8)

Zimowisko Narciarsko - Naukowe! (klasy 4-8)

Lubisz klocki Lego, roboty, doświadczenia i zimowe szaleństwo? Jeździsz na nartach lub chcesz się nauczyć? Wyjedź z nami w malownicze okolice Zakopanego, z widokami na piękną panoramą Tatr i połącz szaleństwo na stoku z realizowaniem pasji inżynierskich. Zimowisko Narciarsko - Naukowe to połączenie jazdy na nartach i warsztatów naukowych (w programie: budowa i programowanie robotów, programowanie gier oraz eksperymenty chemiczne).

Czytaj więcej: Zimowisko Narciarsko - Naukowe! (klasy 4-8)

Zimowisko Młodych Naukowców!

Zimowisko Młodych Naukowców! (klasy 2-8)

Lubisz klocki Lego, roboty, doświadczenia i zimę? Uwielbiasz eksperymentować i nie zadowalają Cię proste odpowiedzi? Wkrocz z nami w niezwykły świat nauki! Wyjedź z nami w malownicze okolice Zakopanego, z widokiem na piękną panoramą Tatr i przez 8 dni zgłębiaj tajemnice robotyki, eksperymentuj, doświadczaj i przede wszystkim korzystaj z zimowej aury w towarzystwie samych pasjonatów.

Czytaj więcej: Zimowisko Młodych Naukowców!

Zimowisko Młodych Naukowców PLUS! (klasy 2-8)

Zimowisko Młodych Naukowców PLUS! (klasy 2-8)

Zimowisko przeznaczone dla dotychczasowych uczestników i uczestniczek wyjazdów naukowych z Fabryką Naukowców. Idea Zimowiska jest taka sama – połączenie nauki, zabawy i szaleństwa na śniegu, ale program różni się przede wszystkim warsztatami, by młodzi naukowcy mogli zbudować zupełnie inne roboty, wykonać mnóstwo nowych eksperymentów oraz zakodować nowe gry.

Czytaj więcej: Zimowisko Młodych Naukowców PLUS! (klasy 2-8)