Zimowisko Młodych Naukowców!

Prudnik - NOWOŚĆ!

Zimowisko bez nart, czyli Młodzi Naukowcy w Prudniku! (klasy 2-8)

Lubisz klocki Lego, roboty, doświadczenia i zimę? Uwielbiasz eksperymentować i nie zadowalają Cię proste odpowiedzi? Wkrocz z nami w niezwykły świat nauki! Wyjedź z nami w malownicze okolice Gór Opawskich i w trakcie 8 dni, odwiedź Kopalnię Złota, wejdź na Biskupią Kopę, zgłębiaj tajemnice robotyki, eksperymentuj, doświadczaj i przede wszystkim korzystaj z zimowej aury w towarzystwie samych pasjonatów.

Czytaj więcej: Zimowisko Młodych Naukowców!

Zimowisko Narciarsko - Naukowe!

Podhale - Sierockie

Zimowisko Narciarsko - Naukowe! (klasy 2-6)

Zimowisko narciarskie czy naukowe? Nie musisz wybierać! Zimowisko narciarsko - naukowe to połączenie jazdy na nartach (w tym szkółka dla początkujących!) z fascynującymi warsztatami naukowymi (m.in. robotyka Lego, programowanie gier, eksperymenty chemiczne). Wyjedź z nami w malownicze okolice Zakopanego i połącz szaleństwo na stoku z realizowaniem pasji inżynierskich.

Czytaj więcej: Zimowisko Narciarsko - Naukowe!

Obóz Snowboardowo - Naukowy!

Podhale - Murzasichle

Obóz Snowboardowo - Naukowy! (11-16 lat)

Obóz snowboardowy czy naukowy? Nie musisz wybierać! Obóz snowboardowo - naukowy to połączenie jazdy na desce (w tym szkółka dla początkujących!) z fascynującymi warsztatami naukowymi (m.in. robotyka Lego, programowanie gier, eksperymenty chemiczne). Wyjedź z nami w malownicze okolice Zakopanego i połącz szaleństwo na stoku z realizowaniem pasji inżynierskich.

Czytaj więcej: Obóz Snowboardowo - Naukowy!

Obóz Narciarsko - Naukowy!

Podhale - Sierockie

Obóz Narciarsko - Naukowy! (11-16 lat)

Obóz narciarski czy naukowy? Nie musisz wybierać! Obóz narciarsko – naukowy to połączenie jazdy na nartach (w tym szkółka dla początkujących!) z fascynującymi warsztatami naukowymi (m.in. robotyka Lego, programowanie gier, eksperymenty chemiczne). Wyjedź z nami w malownicze okolice Zakopanego i połącz szaleństwo na stoku z realizowaniem pasji inżynierskich.

Czytaj więcej: Obóz Narciarsko - Naukowy!

Kolonie Młodych Naukowców

Kolonie Młodych Naukowców! (klasy 2-8)

Lubisz klocki Lego, roboty, doświadczenia? Szukasz idealnego pomysłu na spędzenie wakacji? Uwielbiasz eksperymentować i nie zadowalają Cię proste odpowiedzi? Wkrocz z nami w niezwykły świat nauki! Wyjedź z nami w Tatry i przez 11 dni zgłębiaj tajemnice robotyki, eksperymentuj, doświadczaj i przede wszystkim korzystaj z wakacyjnej aury w towarzystwie samych pasjonatów.

Czytaj więcej: Kolonie Młodych Naukowców

Obóz Turystyczno - Naukowy

Obóz Turystyczno - Naukowy! (11-16 lat)

Przepis na idealne wakacje? Górskie wycieczki, zwiedzanie, czy warsztaty naukowe? Nie musisz wybierać! Obóz turystyczno-naukowy to nasza nowość dedykowana młodzieży w wieku 11-16 lat. 11-dniowy obóz w Tatrach łączy wakacyjny odpoczynek, górskie wycieczki (m.in. Dolina Pięciu Stawów), warsztaty naukowe (m.in. robotyka, modelowanie i druk 3d) ze świetną zabawą i nauką!

Czytaj więcej: Obóz Turystyczno - Naukowy