Zadzwoń: tel. 604 339 781

Moje pierwsze kolonie

Morze - Rogowo

Moje pierwsze kolonie (7-10 lat)

Jeszcze nigdy nie byłaś/byłeś na koloniach? A może byłaś/eś jedynie na zielonej szkole, ze swoją klasą i wychowawcą? Jeżeli planujesz swój pierwszy samodzielny wyjazd na kolonie, marzysz o spędzeniu pełnych atrakcji, wakacji nad morzem, w towarzystwie rówieśników, dla których to też będzie ich pierwszy wyjazd, to te kolonie przygotowane są specjalnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Moje pierwsze kolonie

Obóz Rekreacyjno - Rowerowy

Morze - Rogowo

Obóz Rekreacyjno - Rowerowy (12-16 lat)

Jak wakacje to tylko nad morzem? Uwielbiasz jazdę na rowerze? Szerokie, piaszczyste plaże nad polskim morzem, lasy i trasy rowerowe wzdłuż wybrzeża - brzmi idealnie? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy Obóz Rekreacyjno - Rowerowy. Obóz to połączenie wypoczynku nad Bałtykiem z wycieczkami rowerowymi.

Czytaj więcej: Obóz Rekreacyjno - Rowerowy

Kolonie Rekreacyjno - Językowe

Morze - Rogowo

Kolonie Rekreacyjno - Językowe (7-12 lat)

Nie wyobrażasz sobie wakacji bez wyjazdu nad morze? A gdyby tak podczas błogiego lenistwa nad Bałtykiem, poćwiczyć trochę język angielski? Brzmi dobrze? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalne Kolonie Rekreacyjno - Językowe! Kolonie to połączenie wypoczynku nad morzem z praktyczną i przyjemną nauką języka angielskiego!

Czytaj więcej: Kolonie Rekreacyjno - Językowe

English Camp

Morze - Rogowo

English Camp (12-16 lat)

Nie wyobrażasz sobie wakacji bez wyjazdu nad morze? A gdyby tak podczas błogiego lenistwa nad Bałtykiem, poćwiczyć trochę język angielski? Brzmi dobrze? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy specjalny English Camp! English Camp to połączenie wypoczynku nad morzem z praktyczną i przyjemną nauką języka angielskiego!

Czytaj więcej: English Camp

Kolonie Młodych Naukowców

Tatry - Sierockie

Kolonie Młodych Naukowców! (7-12 lat)

Fascynują Cię klocki Lego, roboty i komputery? Lubisz poznawać nowe miejsca, zdobywać różne doświadczenia i zawierać nowe przyjaźnie? Uwielbiasz eksperymentować i nie zadowalają Cię proste odpowiedzi? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy Kolonie Młodych Naukowców!

Czytaj więcej: Kolonie Młodych Naukowców

Obóz Turystyczno - Naukowy

Tatry - Sierockie

Obóz Turystyczno - Naukowy! (12-16 lat)

Przepis na idealne wakacje? Górskie wycieczki, zwiedzanie, czy warsztaty naukowe? Nie musisz wybierać! Obóz Turystyczno - Naukowy to połączenie wakacyjnego odpoczynku, wycieczek krajoznawczych ze świetną zabawą i nauką!

Czytaj więcej: Obóz Turystyczno - Naukowy

Kolonie Rycerzy Jedi

Tatry - Sierockie

Kolonie Rycerzy Jedi! (klasy 7-12 lat)

Już niebawem, w odległej galaktyce...

...nastaną ciężkie czasy, grupa młodych Padawanów uda się do Akademii na odległą planetę, aby przejść szkolenie na Rycerzy Jedi i zmierzy się z złowrogim Imperium Galaktycznym. Padawani zostaną wystawieni na wiele prób przez Mistrzów Jedi, będą musieli zmierzyć się z licznymi misjami w odległych krańcach Galaktyki.

Czytaj więcej: Kolonie Rycerzy Jedi

Kolonie Młodych Detektywów

Bieszczady - Cisna

Kolonie Młodych Detektywów! (7-12 lat)

Masz w sobie żyłkę Młodego Detektywa? Fascynują Cię zagadki, przyroda i szyfry? Cały czas zadajesz pytanie – dlaczego? Lubisz poznawać nowe miejsca, zdobywać różne doświadczenia i zawierać nowe przyjaźnie? Uwielbiasz eksperymentować i nie zadowalają Cię proste odpowiedzi? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy Kolonie Młodych Detektywów!

Czytaj więcej: Kolonie Młodych Detektywów

Kolonie Programistów

Bieszczady - Cisna

Kolonie Programistów (7-12 lat)

Fascynują Cię komputery i nowe technologie? Lubisz grać w gry? A może marzysz o stworzeniu swojej własnej gry lub animacji? Lubisz poznawać nowe miejsca, zdobywać różne doświadczenia i zawierać nowe przyjaźnie? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy Kolonie Programistów, które połączą fascynację programowaniem i komputerami z wakacyjnym odpoczynkiem i relaksem w Bieszczadach.

Czytaj więcej: Kolonie Programistów

Obóz dla Klimatu

Bieszczady - Cisna

Obóz dla Klimatu (12-16 lat)

Klimat, zero waste, ochrona środowiska, recykling - brzmi znajomo? A może coś tylko słyszałeś/słyszałaś, ale chcesz się dowiedzieć dlaczego dbanie o planetę jest ważne? Jedź z nami w Bieszczady i wspólnie zadbajmy o środowisko!

Czytaj więcej: Obóz dla Klimatu

Zimowisko Młodych Naukowców!

Podhale

Zimowisko bez nart, czyli Młodzi Naukowcy w Tatrach! (klasy 2-8)

Lubisz klocki Lego, roboty, doświadczenia i zimę? Uwielbiasz eksperymentować i nie zadowalają Cię proste odpowiedzi? Wkrocz z nami w niezwykły świat nauki! Wyjedź z nami w malownicze okolice Zakopanego i w trakcie 8 dni, zgłębiaj tajemnice robotyki, eksperymentuj, doświadczaj i przede wszystkim korzystaj z zimowej aury w towarzystwie samych pasjonatów.

Czytaj więcej: Zimowisko Młodych Naukowców!

Zimowisko Narciarsko - Naukowe!

Podhale

Zimowisko Narciarsko - Naukowe! (klasy 2-6)

Zimowisko narciarskie czy naukowe? Nie musisz wybierać! Zimowisko narciarsko - naukowe to połączenie jazdy na nartach (w tym szkółka dla początkujących!) z fascynującymi warsztatami naukowymi (m.in. robotyka Lego, programowanie gier, eksperymenty chemiczne). Wyjedź z nami w malownicze okolice Zakopanego i połącz szaleństwo na stoku z realizowaniem pasji inżynierskich.

Czytaj więcej: Zimowisko Narciarsko - Naukowe!

Obóz Narciarsko - Naukowy!

Podhale

Obóz Narciarsko - Naukowy! (11-16 lat)

Obóz narciarski czy naukowy? Nie musisz wybierać! Obóz Narciarsko - Naukowy to połączenie jazdy na nartach (w tym szkółka dla początkujących!) z fascynującymi warsztatami naukowymi (m.in. robotyka Lego, programowanie gier, eksperymenty chemiczne). Wyjedź z nami w malownicze okolice Zakopanego i połącz szaleństwo na stoku z realizowaniem pasji inżynierskich.

Czytaj więcej: Obóz Narciarsko - Naukowy!