fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Drodzy Państwo,

sytuacja epidemiologiczna w kraju zmienia się bardzo dynamicznie i bardzo ciężko przewidzieć jak będzie wyglądała w okresie ferii zimowych. Wiemy jedno, że dzieci potrzebują wypoczynku, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby był on bezpieczny i beztroski. Zachęcamy do rezerwowania miejsc na zimowiskach i jednocześnie pragniemy zapewnić, że w przypadku odwołania zimowiska z powodu pandemii lub epidemii koronawirusa, wszystkie wpłaty zostaną Państwu niezwłocznie zwrócone.

Co w sytuacji, jeżeli z powodu pandemii lub epidemii zimowisko zostanie odwołane?

W przypadku odwołania zimowiska z powodu pandemii lub epidemii koronawirusa, wszystkie wpłaty zostaną Państwu zwrócone. Wpłaty dokonane za pomocą bonu 500+ zostaną zwrócone na konto ZUS i bon zostanie wygenerowany ponownie. Oczywiście istnieje także możliwość przeniesienia wpłaty na poczet innego wyjazdu (np. w okresie wakacji) lub wymiany na voucher o wartości 110% wpłat do wykorzystania na inne usługi, produkty Fabryki Naukowców.

Co w sytuacji, jeżeli zimowisko się odbędzie, ale dziecko z powodu choroby nie będzie mogło pojechać?

Zgodnie z regulaminem Świadczenia Usług Turystycznych, w przypadku rezygnacji z zimowiska będzie zwrócona różnica pomiędzy wpłatą a faktycznie poniesionymi kosztami związanymi z udziałem dziecka w zimowisku. Kwota ta zmienia się wraz z upływem czasu, jaki pozostał do rozpoczęcia zimowiska.

Jak uzyskać zwrot 100% wpłat w przypadku nagłej choroby dziecka?

W celu zabezpieczenia się na wypadek koniecznej rezygnacji, proponujemy Państwu wykup ubezpieczenia kosztów rezygnacji. Dodatkowe ubezpieczenie to koszt 70,00 PLN lub 120,00 PLN. W przypadku braku możliwości wyjazdu dziecka z powodu choroby, ubezpieczyciel zwraca 100% wpłaconych środków. Wariant za 120,00 PLN jest rozszerzony o rezygnację spowodowaną epidemią, pandemią i wskutek zakażenia Ubezpieczonego koronawirusem.

Szczegółowe informacje znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej SPRAWDŹ oraz w Klauzuli nr 2 SPRAWDŹ

Drodzy Rodzice, pamiętajmy, że w tym trudnym okresie izolacji od kolegów i koleżanek, dzieci jeszcze bardziej potrzebują odpoczynku, możliwości odstresowania i przebywania na świeżym powietrzu w gronie rówieśników. Wyjazd i wypoczynek jest bardzo ważny dla ich rozwoju emocjonalnego i zdrowia psychicznego. Nie zapominajmy także, że Wy, drodzy Rodzice, również potrzebujecie odpoczynku. Obecna sytuacja pracy i nauki w domu postawiła wiele trudnych wyzwań zarówno przed Wami jak i Waszymi dziećmi. Jako Fabryka Naukowców gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań aby zorganizować dzieciom beztroski i bezpieczny wypoczynek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zimowisk i rezerwacji miejsc, a w przypadku pytań lub wątpliwości cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji!

OFERTA ZIMOWISK SPRAWDŹ

Zapraszamy do kontaktu tel. 604 339 781 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ