fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Sytuacja epidemiologiczna zmienia się bardzo dynamicznie i ciężko przewidzieć jak będą wyglądały wakacje, natomiast każdy z nas marzy o tym, by dla dzieci był to powrót do normalności, by spędziły ten czas beztrosko, atrakcyjnie i w gronie rówieśników. Aby mieć pewne miejsce na koloniach/obozie, rezerwacji należy dokonać dużo wcześniej, w związku z tym pojawia się szereg pytań dotyczących finansów, zwrotów, odwołania wyjazdu itp.

Poniżej odpowiadamy na najczęstsze pytania i obawy związane z odwołaniem kolonii/obozów i zwrotem środków oraz sytuacji, w której dziecko z powodu kwarantanny nie będzie mogło pojechać na wyjazd:

 • Odwołanie kolonii/obozów – zwrot 100% wpłat do 7 dni!

  Jeżeli z powodów epidemiologicznych, w wyniku decyzji administracyjnej wyjazd zostanie odwołany (np. zakaz organizacji wypoczynku, zakaz zakwaterowania w obiektach wypoczynkowych itp.), wszystkie wpłacone środki zostaną Państwu zwrócone w ciągu 7 dni od podjęcia decyzji o odwołaniu wyjazdu.

 • Odwołanie kolonii/obozów – a płatność Bonem Turystycznym

  W przypadku odwołania kolonii/obozów, środki wpłacone Bonem Turystycznym zostaną zwrócone na konto ZUS i w Państwa systemie pojawi się Bon do ponownego wykorzystania. W przypadku płatności bonami, dokonujemy zwrotów niezwłocznie, jednakże zwrot wymaga akceptacji także po stronie ZUS, zatem w systemie może być widoczny w dłuższym czasie niż 7 dni.

 • Choroba dziecka lub konieczność przebywania na kwarantannie

  W przypadku zachorowania dziecka i braku możliwości wyjazdu na kolonie/obóz, zgodnie z Regulaminem zwracana jest różnica pomiędzy kwotą wpłaconą a faktycznie poniesionymi kosztami udziału dziecka w wypoczynku. Kwota ta jest różna w zależności od ilości dni do wyjazdu, a orientacyjne wartości określa Regulamin Wypoczynku.

Aby zabezpieczyć się na ewentualność choroby lub kwarantanny, proponujemy wykup dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji.

W przypadku wykupienia dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji, w przypadku nagłego zachorowania i braku możliwości wyjazdu, Ubezpieczyciel (TU Signal Iduna S.A.) zwraca wszystkie wpłacone środki.

Ubezpieczenie jest w dwóch wariantach:

 1. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji – wariant podstawowy – obejmujący zachorowania i sytuacje losowe, z wyłączeniem zachorowania na Covid 19.

  Koszt ubezpieczenia: 80,00 zł

  Opłacenie składki równoznaczne jest z zawarciem umowy ubezpieczenia rezygnacji z imprezy turystycznej w wariancie RG Standard 100%. Szczegóły znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej:

  ▸ Ogólne Warunki Ubezpieczenia SPRAWDŹ

 2. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji – wariant rozszerzony – obejmujący wszystkie zachorowania jak w wariancie podstawowym oraz dodatkowo zachorowanie na Covid 19 i/lub konieczność przebywania na kwarantannie.

  Koszt ubezpieczenia : 130,00 zł.

  Opłacenie składki równoznaczne jest z zawarciem umowy ubezpieczenia rezygnacji z imprezy turystycznej w wariancie RG Standard 100% +CV.

  Szczegóły znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej oraz w Klauzulach nr 2 i 3:

  ▸ Ogólne Warunki Ubezpieczenia SPRAWDŹ

  ▸ Klauzula nr 2 SPRAWDŹ

  ▸ Klauzula nr 3 SPRAWDŹ

Chęć wykupienia ubezpieczenia prosimy zgłosić podczas rezerwacji miejsca.

Mamy nadzieję, że powyższe odpowiedzi rozwiały Państwa obawy. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania lub wątpliwości cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zrobimy wszystko, aby zapewnić dzieciom wspaniały i bezpieczny wypoczynek 😊

Zapraszamy do kontaktu!

Tel. 604 339 781

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ