fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Drodzy Rodzice!

Serdecznie dziękuję Państwu za cierpliwość, wyrozumiałość, liczne słowa wsparcia. Informacja o zmienionym terminie ferii i braku możliwości wyjazdów, zaskoczyła nas wszystkich. Przygotowanie wyjazdów to wiele miesięcy pracy. Przygotowujemy się do nich już od roku, dokonujemy rezerwacji, sprawdzamy obiekty, przygotowujemy plan, rekrutujemy i szkolimy kadrę, podpisujemy umowy z kontrahentami. Dla nas bardzo ważna jest jakość i bezpieczeństwo uczestników, dlatego też podjęliśmy decyzje, że nie będziemy przenosić naszych wyjazdów na pierwszą połowę stycznia.

Z jednej strony wiązałoby się to z przygotowaniem wszystkiego od nowa, w bardzo krótkim czasie. Z drugiej strony prawdopodobieństwo, że będzie możliwy w tym terminie wyjazd dla dzieci, jest bardzo małe.

Wiemy natomiast, że dzieci bardzo potrzebują wyjazdu! Potrzebują kontaktu z rówieśnikami, aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, zmiany miejsca, beztroski i zabawy. Dlatego też na podstawie Państwa sugestii podjęliśmy decyzję, że nie odwołujemy naszych wyjazdów. Organizujemy wyjazdy w lutym, w pierwotnie zaplanowanych terminach (30.01 - 6.02, 6.02 - 13.02).

Wiemy, że ze względu na szkołę nie wszystkie dzieci będą mogły pojechać. Rozumiem to i nie chcę namawiać do opuszczania szkoły. Wiem też, że dla części dzieci 5 dniowa nieobecność w szkolenia nie będzie problemem.

Dzieci po prawie trzech miesiącach zdalnego nauczania, po okresie kwarantanny, jeszcze bardziej potrzebują odpoczynku, możliwości odstresowania i przebywania na świeżym powietrzu w gronie rówieśników. Wyjazd i wypoczynek jest bardzo ważny dla ich rozwoju emocjonalnego i zdrowia psychicznego. Ponadto pragnę przypomnieć, że podczas naszych wyjazdów dzieci uczestniczą w wielu warsztatach naukowych, zatem będą miały zajęcia edukacyjne, tylko w innej formie.

Jednocześnie pragnę zapewnić, że jeżeli któreś z dzieci będzie potrzebowało wziąć udział w konkretnych zajęciach szkolnych, jeżeli będą one online, to będzie miało taką możliwość. Prosimy tylko o informację wcześniej byśmy mogli przygotować odpowiedni harmonogram zajęć.

Obecnie nie ma zakazu organizacji wyjazdów w lutym. Wiemy, że przepisy zmieniają się nagle i nieprzewidywalnie. Dlatego pragnę Państwa zapewnić, że jeżeli w międzyczasie wyjazdy zostaną zakazane lub nie będzie możliwości zakwaterowania dzieci w obiektach wypoczynkowych i będziemy zmuszeni do odwołania wyjazdu, to wszystkie środki zostaną Państwu zwrócone. Ponieważ często pojawia się pytanie o bon turystyczny, to od razu też wspomnę, że w przypadku płatności bonem turystycznym, zwrot dokonujemy na konto ZUS i bon jest ponownie do wykorzystania.

Drodzy rodzice, zachęcam do rozważenia kwestii wyjazdów w lutym. Państwo też potrzebujecie odpoczynku. Zrobimy wszystko, by dzieci podczas tego krótkiego wyjazdu, mogły odpocząć, spędziły czas efektywnie, na nauce, zabawie i aktywności sportowej oraz wypoczęte, z energią i uśmiechem wróciły do szkoły.

Wyjazd jest możliwy przy pewnej minimalnej liczbie uczestników, czasu jest coraz mniej, dlatego też jeżeli ktoś z Państwa rozważa wyjazd, a jeszcze nie dokonał rezerwacji, to bardzo prosimy o kontakt. Będę ogromnie wdzięczna także za pomoc w dotarciu z informacją o wyjazdach do osób potencjalnie zainteresowanych.

Natomiast odnośnie ferii w nowych terminach w styczniu, to zapraszamy dzieci na całodzienne warsztaty stacjonarnie w Gliwicach. Zaczynamy tuż po świętach, czyli już od 28 grudnia. Każdego dnia przygotowaliśmy dla uczestników 3 różne warsztaty (budowa robotów, programowanie gier, eksperymenty chemiczne).

Reasumując, nie zmieniamy terminu wyjazdów i nie odwołujemy ich. Przygotowujemy zaplanowane wyjazdy i cały czas śledzimy aktualne przepisy, by móc dostosować wyjazd dla dzieci do aktualnych wytycznych, by zapewnić im bezpieczny wypoczynek. A w terminach nowych ferii zapraszamy dzieci na warsztaty stacjonarne.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować, a jeżeli w ostatnim momencie okaże się, że nie będzie możliwości realizacji, zwrócimy Państwu wszystkie wpłacone pieniądze.

Szczegółowe informacje na temat wyjazdów oraz możliwość zapisów znajdą Państwo na naszej stronie: www.fabrykanaukowcow.pl , cały czas pracuje także nasze Biuro obsługi Klienta, które chętnie udzieli wszelkich informacji pod numerem tel. 604 339 781.

Serdecznie zapraszam i mam nadzieję, do zobaczenia!

Katarzyna Janus
Prezes Zarządu

Aktualna oferta wyjazdów zimowych SPRAWDŹ

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ