fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Masz 8-12 lat? Potrafisz korzystać z komputera? Lubisz grać w gry?

Zgłoś się na Testerkę/Testera kursu programowania, weź udział w testach, a w zamian otrzymasz dostęp do pełnej wersji kursu programowania online w Scratch’u o wartości 390,00 zł!
Kogo szukamy?

  • Dziewczynek i chłopców, w wieku 8-12 lat, którzy chcą przetestować kurs programowania w Scratch’u,
  • Nie musisz umieć programować! Szukamy osób, które już programowy w Scratch’u oraz tych, które jeszcze nigdy tego nie robiły!

Co musisz zrobić?

Przyjść do nas na testy* w dniach: 3.10 (14:00 - 18:00) i 17.10 (14:00 - 18:00) i w towarzystwie innych Testerek i Testerów zrealizować fragment naszego kursu programowania i podzielić się swoimi opiniami na temat kursu 😊

(* testy odbędą się w naszym biurze w Gliwicach, przy ul. Ziemowita 1)

Jak będą przebiegać testy?

Najważniejsza jest dobra zabawa! Chcemy by nasze Testerki i Testerzy, przede wszystkim się dobrze bawili! W atmosferze fajnej zabawy będziemy wspólnie uczyć się programowania, a następnie poprosimy Cię o Twoją opinię na temat kursu 😉

4 godziny to długo? Nie martw się, zrobimy przerwy i zapewnimy poczęstunek (w tym także przerwę na pizzę). Gwarantujemy, że czas upłynie bardzo szybko, a my zrobimy wszystko byś świetnie się bawił/a.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wszystkie osoby, które wezmą udział w testach, otrzymają od nas nowy, pełen kurs programowania online w Scratchu (o wartości 390,00 zł).
  • Dodatkowo jako potwierdzenie udziału w testach otrzymasz od nas Certyfikat Testerki/Testera.
  • A same testy, mamy nadzieję, będą dla Ciebie nowym, ciekawym doświadczeniem, możliwością poznania nowych koleżanek i kolegów oraz oczywiście ciekawą lekcją nauki programowania.
  • W trakcie testów zapewniamy poczęstunek!

Jak dbamy o bezpieczeństwo?

Wydarzenie jest organizowane zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Sprzęt oraz powierzchnie użytkowe regularnie dezynfekujemy. Testy będą przeprowadzone w małej grupie, podczas testów dzieci nie muszą mieć zakrytych ust i nosa.

Jak zgłosić się do udziału w testach?

Zgłosić Cię do projektu mogą tylko Rodzice/Opiekunowie! Wspólnie wypełnijcie formularz zgłoszeniowy!

Mamy ograniczoną liczbę miejsc i szukamy bardzo różnych osób. Wypełnienie formularza nie gwarantuje udziału w testach. Po przeanalizowaniu zgłoszeń, skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy do udziału w testach!

Zapoznaj się z regulaminem: CZYTAJ

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ