fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Przed nami 10 edycja Akademii Młodych Naukowców, czyli cyklu zajęć z robotyki i programowania, których celem jest rozwijanie w dzieciach i młodzieży pasji do nauk ścisłych. Od 10 lat prowadzimy zajęcia, którym przyświeca idea nauki poprzez zabawę, dzięki czemu dzieci bardzo chętnie i szybko się uczą. Zajęcia są naszym autorskim projektem, dopasowane są do wieku i zainteresowań uczestników, a także realizowane na najnowocześniejszych zestawach edukacyjnych. Do Akademii przyjmujemy już dzieci, które ukończyły 5 rok życia.

Wszystkie osoby ciekawe jak przebiegają zajęcia oraz chcące sprawdzić, czy dziecko sobie poradzi oraz czy spodobają mu się zajęcia, zapraszamy na Dni Otwarte 19 września w Gliwicach.

Podczas Dni Otwartych każde dziecko będzie mogło bezpłatnie wziąć udział w przykładowych zajęciach na swoim poziomie. Każde dziecko będzie mogło zmierzyć się z budową i programowaniem prawdziwych robotów ze specjalnych Klocków LEGO oraz zaprogramować swoją pierwszą grę a po zakończonych zajęciach otrzyma Dyplom.

Rodziców w tym czasie zapraszamy na spotkanie przy kawie, podczas którego przedstawimy program kursów semestralnych, opowiemy co dokładnie robią dzieci na zajęciach, czego się uczą oraz jakie umiejętności zdobywają i rozwijają podczas zajęć.

Udział w Dniach Otwartych jest bezpłatny. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, prosimy o wcześniejszą rezerwację. Spotkanie dla Rodziców jest nieobowiązkowe i nie wymaga wcześniejszego potwierdzenia.

Harmonogramy zajęć:

Młody Konstruktor (od 5 roku życia do 1 klasy) - Budowa i programowanie robotów

19 września (sobota) w godz. 9:00 - 10:00, 13:30 - 14:30

Młody Programista (klasy 2-3) - Budowa i programowanie robotów z Lego WeDo oraz programowanie gier w Scratch’u

19 września (sobota) w godz. 10:30 - 11:30

Młody Koder (klasy 3-5) - Programowanie gier w Scratch’u 2.0

19 września (sobota) w godz. 12:00 - 13:00

Młody Inżynier (klasy 4-6) - Budowa i programowanie robotów Lego Mindstorms EV3

19 września (sobota) w godz. 15:00 - 16:30

Koder Ekspert (klasy 5-7) - Programowanie w języku Python

19 września (sobota) w godz. 17:00 - 18:30

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Szczegółowe informacje i terminy kursów semestralnych znajdują się na stronie: SPRAWDŹ

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 604 339 781.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ