fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Drodzy Rodzice!

W związku z decyzją Rządu, o zamknięciu placówek oświatowych od 16 marca na okres dwóch tygodni, mając przede wszystkim na uwadze bezpieczeństwo naszych Kursantów, przesuwamy zajęcia odbywające się w ramach kursów semestralnych o dwa tygodnie. Zajęcia do końca tygodnia (tj. 11- 14 marca 2020) odbędą się zgodnie z harmonogramem, natomiast zajęcia w terminie od 16 do 28 marca 2020r. nie odbędą się (Kurs przedłuży się o 2 tygodnie).

Jednocześnie, pragniemy poinformować o wzmożonych działaniach mających na celu zapobieganie zarażeniom, w tym zwiększona częstotliwość czyszczenia, dezynfekcji sprzętu i pomieszczeń a także higieny wśród dzieci i pracowników.

Prosimy o zachowanie rozsądku i rozwagi, jeżeli dzieci, lub Wy Rodzice, czujecie się gorzej lub nie chcecie uczestniczyć w zajęciach w tym tygodniu, zostańcie w domach. Wszystkich kursantów będziemy informować o terminach odrabiania.

Sytuacja jest bardzo dynamiczna i zmienia się z godziny na godzinę, prosimy o wyrozumiałość, a o wszelkich zmianach będziemy Państwa informować.

Nasze Biuro pracuje bez zmian od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 18.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zarząd Fabryki Naukowców

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ