fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!

Niedługo Święta i czas prezentów 😊 Szukasz pomysłu na prezent? Twoje dziecko już wszystko ma, a Ty nie chcesz kupować kolejnego sezonowego gadżetu? Chcesz by prezent był czymś wyjątkowym, czego dziecko nie rzuci po kilku dniach w kąt, tylko będzie wspominać przez lata?

Zainwestuj w dziecko i podaruj mu niesamowity wyjazd na Zimowisko!

Wyjazd na Zimowisko z Fabryką Naukowców to inwestycja w rozwój dziecka, jego edukację i jednocześnie atrakcyjny sposób na spędzenie ferii zimowych! Gwarancja niezapomnianych przeżyć, świetnych wspomnień, nowych przyjaźni, możliwość odkrywania nowych miejsc i spędzenia czasu w gronie rówieśników.

Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!

Co dają dzieciom Zimowiska Fabryki Naukowców?

Nasze Zimowiska w fenomenalny sposób łączą naukę z zabawą i aktywnością na świeżym powietrzu. Podejście kadry do dzieci oraz bogaty program sprawiają, że wracają one do domów wypoczęte, radosne, ale także spragnione dalszego rozwoju. Wyjazdy Fabryki Naukowców rozwijają pasję do nauk ścisłych w młodych ludziach, równocześnie dostarczając im wielu wrażeń i wyjątkowych wspomnień właściwych dla okresu wypoczynku z rówieśnikami.

Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!

Jakie są rodzaje Zimowisk?

W tym roku mamy kilka propozycji Zimowisk: Zimowisko bez nart, czyli Młodzi Naukowcy w Prudniku, z wycieczką do Kopalni Złota i licznymi warsztatami naukowymi. Zimowisko Narciarsko - Naukowe na Podhalu, połączenie warsztatów naukowych, z szaleństwem na stoku i szkółką narciarską lub snowboardową - Obóz Snowboardowo - Naukowy. Nasze zimowiska trwają 8 dni i odbywają się w obu tygodniach ferii zimowych (11 - 18 stycznia, 18 - 25 stycznia)

Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!

W jaki sposób jest przekazywany prezent?

Prezent jest przekazywany w formie wydrukowanego Vouchera. Koszt Vouchera jest równy kosztowi wybranego zimowiska, pokrywa całkowity koszt udziału dziecka w zimowisku: pobyt, przejazd (wyjazd autokarem z Gliwic lub Katowic), wejścia, bilety wstępu, warsztaty, karnety na stok, ubezpieczenie, pamiątkową koszulkę i pamiątkowe zdjęcia.

Do każdego Vouchera przekazujemy limitowany Kubek z robotem gratis, a całość jest zapakowana i gotowa do wręczenia!

Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!

Czy w formie Vouchera można zakupić także inne zajęcia w Fabryce Naukowców?

TAK! W formie Vouchera można sprezentować każde zajęcia prowadzone w Fabryce Naukowców, także kursy semestralne, półkolonie i urodziny. Vouchery przygotowujemy indywidualnie, zatem w celu ustalenia szczegółów i doboru najlepszego prezentu zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

W jaki sposób mogę zakupić Voucher na Zimowisko?

W celu zakupu Vouchera na Zimowisko, wystarczy dokonać zapisu na zimowisko, w uwagach wpisując VOUCHER lub kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 604 339 781. lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie Zapraszamy!

Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!Podaruj wspomnienia, nie rzeczy!

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ