fbpx

Zadzwoń: tel. 604 339 781

Lubisz klocki Lego, roboty, doświadczenia i zimę? Uwielbiasz eksperymentować i nie zadowalają Cię proste odpowiedzi? Wkrocz w niezwykły świat nauki! I już w najbliższe ferie wyjedź w okolice Zakopanego, z widokiem na piękną panoramą Tatr i przez 8 dni zgłębiaj tajemnice robotyki, eksperymentuj, doświadczaj i przede wszystkim korzystaj z zimowej aury w towarzystwie samych pasjonatów. Fabryka Naukowców po raz kolejny zaprasza najmłodszych do udziału w Zimowiskach Naukowych.

Zimowisko

Jak wiele atrakcji można zmieścić w 8 dniach?

Zimowisko Młodych Naukowców to połączenie białego szaleństwa ze świetną zabawą i nauką! Uczestnicy pod okiem instruktorów biorą udział w przeróżnych warsztatach (m.in. robotyka Lego, programowanie gier, hodowla kryształów, tworzenie polimerowych robaków). W programie poza licznymi warsztatami naukowymi i codziennym szaleństwem na śniegu znajdują się także: Termy Bania, wjazd kolejką na Gubałówkę, wycieczka do Zakopanego. Dzięki bogatej ofercie każdy znajdzie tu coś dla siebie i połączy sport na świeżym powietrzu z realizowaniem pasji inżynierskich.

Zimowisko

Wiemy, że dzieci szybko się nudzą dlatego potrzebują z jednej strony bardzo atrakcyjnych zajęć, dopasowanych do ich zainteresowań, a z drugiej sporo różnego rodzaju aktywności, nie tylko naukowych, ale także sportowych. Nasze zimowisko łączy wszystkie te elementy po trochu a największą satysfakcją jest dla nas ilość dzieci, która ponownie z nami wyjeżdża. Jest to dla nas także bodziec do ciągłego poszerzania i modyfikowania oferty. W tym roku dla stałych bywalców przygotowaliśmy Zimowisko Naukowe Plus oraz Zimowisko z możliwością nauki jazdy na nartach.

Zimowisko

Zimowisko Naukowe czy Narciarskie?

Nie możesz się zdecydować? Nie musisz! Przygotowaliśmy także Zimowisko Narciarsko - Naukowe, które jest połączeniem fascynujących naukowych warsztatów z szaleństwem na stoku Małe Ciche!

Zimowisko dedykowane jest dzieciom od 2 do 8 klasy Szkoły Podstawowej. Dzieci dzielone są na grupy wiekowe, a program warsztatowy dopasowany jest do umiejętności i zainteresowań dzieci. Nie ma konieczności wcześniejszego udziału w innych projektach Fabryki Naukowców. Zapraszamy zarówno dzieci, które już uczęszczały w naszych wyjazdach i zajęciach, jak i te, które swoją przygodę z programowaniem i robotyką dopiero rozpoczną.

Zimowisko

Ile kosztuje zimowisko?

Zimowisko trwa 8 dni, odbywa się w obu tygodniach ferii. Wyjazd autokarem z Gliwic lub Katowic. Całkowity koszt Zimowiska Młodych Naukowców, zawierający wszystkie opłaty, warsztaty, wejścia, przejazdy, ubezpieczenie wynosi 1390,00 zł. W przypadku Zimowiska Narciarsko-Naukowego, cena zawierająca także szkółkę narciarską i skipass, wynosi 1750,00 zł. Jedyną dodatkową opłatą, którą można ponieść (zwłaszcza w okresie ferii zimowych) to ubezpieczenie kosztów rezygnacji w wysokości 60 zł, które zapewni zwrot całej wpłaconej kwoty w przypadku gdyby dziecko nagle przed wyjazdem zachorowało.

Jak się zapisać?

W celu zapisania wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www.fabrykanaukowcow.pl lub skontaktować się telefonicznie (604 339 781) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Na maila wyślemy niezbędne dokumenty związane z wyjazdem, natomiast w styczniu odbędą się spotkania z rodzicami, na których omówimy szczegóły wyjazdu.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz nasze zdjęcia!

Partnerzy o nas

Galeria

Chcesz wiedzieć, co sądzą o nas nasi kontrahenci i partnerzy?

Sprawdź

FAQ

Masz wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

FAQ