Okres pierwszych komunii świętych za chwilę się rozpocznie. Jest to bardzo ważny czas, nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziny. Przygotowaniom często towarzyszy pytanie, co kupić dziecku w prezencie? Jaki prezent będzie idealny? Czego jeszcze dziecko nie ma, a sprawi mu ogromną radość?

Od lat w sprzedaży prezentów komunijnych, poza tradycyjnymi dewocjonaliami, prym wiodą gadżety elektroniczne tj. smartfony, tablety, laptopy, gry i konsole. Często wśród prezentów pojawiają się drony, deskorolki z napędem elektrycznym, quady, a w ostatnim czasie także segwaye.

A co jeśli dziecko już to wszystko ma lub chcielibyśmy, aby prezent był czymś więcej niż tylko sezonowym gadżetem, z którego dziecko skorzysta kilka razy, po czym rzuci w kąt? A może inwestycja w rozwój dziecka, jego edukację i jednocześnie atrakcyjny sposób na spędzenie wakacji? Może dać dziecku coś co zapamięta na lata? Co będzie stanowiło świetne wspomnienia, pozwoli zawrzeć nowe przyjaźnie, odkryć nowe miejsca i zainspirować się nauką w gronie pasjonatów? Proponujemy w prezencie podarować Voucher na Kolonie Naukowe Fabryki Naukowców!

Kolonie to przede wszystkich atrakcyjny sposób na spędzenie wakacji, poznanie nowych kolegów i koleżanek. Kolonie Fabryki Naukowców to także świetna przygoda z nauką. Atrakcyjny program wyjazdu przeprowadza dzieci przez różne obszary wiedzy, uczestniczą w warsztatach z budowy i programowania robotów z klocków Lego, uczą się programowania gier, wykonują mnóstwo różnych doświadczeń chemicznych, hodują kryształy, tworzą odlewy. Kolonie odbywają się w Tatrach, zatem nie zabraknie też górskich spacerów, wycieczki do Zakopanego, Aquaparku. Dodatkowo tegoroczną główną atrakcją jest wycieczka na Słowację, do nowo- otwartego kompleksu - Ścieżka w koronach drzew, gdzie dzieci przejdą ścieżką edukacyjną ponad drzewami. Wszystkie warsztaty i zajęcia są prowadzone na różnym poziomie zaawansowania, zatem zapraszamy zarówno dzieci, które jeszcze nie miały styczności z robotyką i programowaniem, jak i te, które pierwsze konstrukcje i programy mają już za sobą.

Prezent jest w formie komunijnego Vouchera. Voucher jest imienny i pokrywa wszystkie wydatki związane z wyjazdem: pobyt, przejazd (wyjazd autokarem z Gliwic lub Katowic), wejścia, warsztaty, ubezpieczenie, pamiątkową koszulkę i płytę ze zdjęciami. Całkowity koszt vouchera wynosi 1840,00 zł. Wybrany termin i rodzaj kolonii można wskazać do 10 czerwca. Do każdego Vouchera przekazujemy koszulkę z robotem gratis!

W formie Vouchera (nie tylko komunijnego) można sprezentować każde zajęcia prowadzone w Fabryce Naukowców, także kursy semestralne, półkolonie i urodziny. Vouchery przygotowujemy indywidualnie, zatem w celu ustalenia szczegółów i doboru najlepszego prezentu zapraszamy do kontaktu.

W celu zakupu Vouchera Komunijnego, wystarczy dokonać zapisu na kolonie, w uwagach wpisując VOUCHER KOMUNIJNY: Zapisz się już teraz lub Dowiedz się więcej o koloniach

Zobacz film z kolonii w 2017 r.