Zadzwoń: tel. 604 339 781

Okres pierwszych komunii świętych za chwilę się rozpocznie. Jest to bardzo ważny czas, nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziny. Przygotowaniom często towarzyszy pytanie, co kupić dziecku w prezencie? Jaki prezent będzie idealny? Czego jeszcze dziecko nie ma, a sprawi mu ogromną radość?

Od lat w sprzedaży prezentów komunijnych, poza tradycyjnymi dewocjonaliami, prym wiodą gadżety elektroniczne tj. smartfony, tablety, laptopy, gry i konsole. Często wśród prezentów pojawiają się drony, deskorolki z napędem elektrycznym, quady, a w ostatnim czasie także segwaye.

A co jeśli dziecko już to wszystko ma lub chcielibyśmy, aby prezent był czymś więcej niż tylko sezonowym gadżetem, z którego dziecko skorzysta kilka razy, po czym rzuci w kąt? A może inwestycja w rozwój dziecka, jego edukację i jednocześnie atrakcyjny sposób na spędzenie wakacji? Może dać dziecku coś co zapamięta na lata? Co będzie stanowiło świetne wspomnienia, pozwoli zawrzeć nowe przyjaźnie, odkryć nowe miejsca i zainspirować się nauką w gronie pasjonatów? Proponujemy w prezencie podarować Voucher na Kolonie Naukowe Fabryki Naukowców!

Kolonie to przede wszystkich atrakcyjny sposób na spędzenie wakacji, poznanie nowych kolegów i koleżanek. Kolonie Fabryki Naukowców to także świetna przygoda z nauką. Atrakcyjny program wyjazdu przeprowadza dzieci przez różne obszary wiedzy, uczestniczą w warsztatach z budowy i programowania robotów z klocków Lego, uczą się programowania gier, wykonują mnóstwo różnych doświadczeń chemicznych, hodują kryształy, tworzą odlewy. Kolonie odbywają się w Tatrach, zatem nie zabraknie też górskich spacerów, wycieczki do Zakopanego, Aquaparku. Dodatkowo tegoroczną główną atrakcją jest wycieczka na Słowację, do nowo- otwartego kompleksu - Ścieżka w koronach drzew, gdzie dzieci przejdą ścieżką edukacyjną ponad drzewami. Wszystkie warsztaty i zajęcia są prowadzone na różnym poziomie zaawansowania, zatem zapraszamy zarówno dzieci, które jeszcze nie miały styczności z robotyką i programowaniem, jak i te, które pierwsze konstrukcje i programy mają już za sobą.

Prezent jest w formie komunijnego Vouchera. Voucher jest imienny i pokrywa wszystkie wydatki związane z wyjazdem: pobyt, przejazd (wyjazd autokarem z Gliwic lub Katowic), wejścia, warsztaty, ubezpieczenie, pamiątkową koszulkę i płytę ze zdjęciami. Całkowity koszt vouchera wynosi 1840,00 zł. Wybrany termin i rodzaj kolonii można wskazać do 10 czerwca. Do każdego Vouchera przekazujemy koszulkę z robotem gratis!

W formie Vouchera (nie tylko komunijnego) można sprezentować każde zajęcia prowadzone w Fabryce Naukowców, także kursy semestralne, półkolonie i urodziny. Vouchery przygotowujemy indywidualnie, zatem w celu ustalenia szczegółów i doboru najlepszego prezentu zapraszamy do kontaktu.

W celu zakupu Vouchera Komunijnego, wystarczy dokonać zapisu na kolonie, w uwagach wpisując VOUCHER KOMUNIJNY: Zapisz się już teraz lub Dowiedz się więcej o koloniach

Zobacz film z kolonii w 2017 r.