Interesujesz się informatyką? Fascynują Cię tablety, komputery? Lubisz grać w gry? Dołącz do grupy Koderów i rozpocznij przygodę z programowania gier!

Celem zajęć jest wprowadzenie dzieci już od 5 roku życia w niezwykły świat animacji i programowania. Zajęcia z kodowania to nowość w naszej ofercie, wykorzystujemy zamiłowanie dzieci do grania w gry, by nauczyć je ich projektowania, kodowania, rozwinąć umiejętności logicznego i analitycznego myślenia oraz tworzenia prostej grafiki. Zajęcia w całości poświęcone są programowaniu – nie ma budowy z klocków lego – dzięki czemu dzieci lepiej przyswoją wiedzę z programowania i stworzą sporo animacji i gier.

Zajęcia prowadzimy na dwóch poziomach: Koder Junior dedykowany dla dzieci z klas 0-1 Szkoły Podstawowej (warunkiem jest ukończony 5 rok życia) oraz Młody Koder dla dzieci z klas 2-4 Szkoły Podstawowej (warunkiem jest umiejętność płynnego czytania).

KODER JUNIOR (klasy 0-1) SPRAWDŹ MŁODY KODER (klasy 2-4) SPRAWDŹ

Udział w zajęciach nie wymaga uczestnictwa we wcześniejszych kursach, ale może stanowić kontynuację i uzupełnienie wiedzy zdobytej podczas kursów Młodego Konstruktora i Młodego Programisty.