Zimowisko Rycerzy Jedi

Zimowisko Rycerzy Jedi! (klasy 2-8)

Już niebawem, w odległej galaktyce...

...nastaną mroźne czasy, grupa młodych Padawanów uda się do Akademii na zimowej planecie aby przejść szkolenie na Rycerzy Jedi i zmierzy się z złowrogim Imperium Galaktycznym. Padawani zostaną wystawieni na wiele prób przez Mistrzów Jedi, będą musieli zmierzyć się z licznymi misjami w odległych krańcach Galaktyki.

Czytaj więcej: Zimowisko Rycerzy Jedi

Zimowisko Młodych Naukowców!

Zimowisko Młodych Naukowców! (klasy 2-8)

Lubisz klocki Lego, roboty, doświadczenia i zimę? Uwielbiasz eksperymentować i nie zadowalają Cię proste odpowiedzi? Wkrocz z nami w niezwykły świat nauki! Wyjedź z nami do malowniczej wsi Murzasichle, z widokiem na piękną panoramą Tatr i przez 8 dni zgłębiaj tajemnice robotyki, eksperymentuj, doświadczaj i przede wszystkim korzystaj z zimowej aury w towarzystwie samych pasjonatów.

Czytaj więcej: Zimowisko Młodych Naukowców!

Półkolonie Młody Inżynier PLUS

Zajęcia dla dzieci (klasy 4-6)

Półkolonie Młody Inżynier PLUS to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy realizują swoje kolejne pomysły inżynierskie związane z mechaniką, robotyką i programowaniem. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, które już uczestniczyły w półkoloniach Młody Inżynier i mają podstawy budowy i programowania robotów na bazie zestawów Lego Mindstorms EV3. Podczas zajęć nacisk kładziemy na kreatywność, wszystkie konstrukcje budowane są (w odróżnieniu od zajęć semestralnych) według autorskich pomysłów dzieci.

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Inżynier PLUS

Półkolonie Młody Detektyw

Zajęcia dla dzieci (klasy 2-4)

Fascynują Cię tajemnice, zagadki i szyfry? Cały czas zadajesz pytanie – dlaczego? Uwielbiasz eksperymentować i nie zadowalają Cię proste odpowiedzi? Wkrocz z nami w niezwykły świat nauki. Biologia, chemia, fizyka jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące! Podczas półkolonii Młody Detektyw poznasz ich największe sekrety. Zapraszamy na 5 dniowe półkolonie z eksperymentami, dla dzieci w wieku od 8 do 10 lat, podczas których z pewnością nie będziesz się nudzić!

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Detektyw

Półkolonie Młody Konstruktor PLUS

Zajęcia dla dzieci (klasy 0-1)

Kolejny poziom Młodego Konstruktora! Zajęcia zostały stworzone z myślą o dzieciach, które uczestniczyły już w półkoloniach Młody Konstruktor. Na tym poziomie dzieci będą miały okazję pogłębić wiedzę z budowania i programowania robotów, wykorzystując przy tym najnowocześniejsze materiały dydaktyczne do samodzielnego montażu.

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Konstruktor PLUS

Półkolonie Młody Konstruktor

Zajęcia dla dzieci (klasy 0-1)

Półkolonie dla Młodych Konstruktorów to 5 dniowe zajęcia kreatywne w okresie wakacji i ferii zimowych, w trakcie których uczestnicy udają się w fascynującą podróż po różnych obszarach nauki. Poznają tajniki robotyki i programowania, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych materiałów dydaktycznych do samodzielnego montażu.

Czytaj więcej: Półkolonie Młody Konstruktor